824541261
Wurth Electronics
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 824541261 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 824541261 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 824541261 |
|---|---|
| Kaihanga | Wurth Electronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.297 | $0.275 | $0.246 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 824541261 |
|---|---|
| Kaihanga | Wurth Electronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 90053 pcs |
| Pepa Raraunga | 824541261 Drawing |
| Hua Hua | 824541261.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 26V (Max) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 42.1V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 30.4V (Typ) |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB |
| Raupapa | WE-TVSP |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Original-Reel® |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 732-9812-6 |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 35.7A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Wurth Electronics. Kei a matou nga 90053 nga Wurth Electronics 824541261 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
824541331 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB - I roto i te Stock:
119511
- Wahanga #:
824541361 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB - I roto i te Stock:
76492
- Wahanga #:
824541541 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB - I roto i te Stock:
94888
- Wahanga #:
824541431 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB - I roto i te Stock:
111776
- Wahanga #:
824541121 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB - I roto i te Stock:
130901
- Wahanga #:
824541451 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB - I roto i te Stock:
128105
- Wahanga #:
824541102 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 100V 162V DO214AB - I roto i te Stock:
130969
- Wahanga #:
824541141 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB - I roto i te Stock:
117726
- Wahanga #:
824541111 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB - I roto i te Stock:
120103
- Wahanga #:
824541500 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 5V 9.2V DO214AB - I roto i te Stock:
104939
- Wahanga #:
824541281 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB - I roto i te Stock:
85611
- Wahanga #:
824541131 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB - I roto i te Stock:
113908
- Wahanga #:
824540901 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO214AB - I roto i te Stock:
104797
- Wahanga #:
824541301 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB - I roto i te Stock:
85062
- Wahanga #:
824541511 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
76855
- Wahanga #:
824541221 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB - I roto i te Stock:
113520
- Wahanga #:
824541241 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB - I roto i te Stock:
110409
- Wahanga #:
824541201 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB - I roto i te Stock:
93323
- Wahanga #:
824541401 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB - I roto i te Stock:
89169
- Wahanga #:
824541101 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10V 17V DO214AB - I roto i te Stock:
88482
