824541102
Wurth Electronics
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 824541102 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 824541102 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 824541102 |
|---|---|
| Kaihanga | Wurth Electronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 162V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 500 pcs | 1000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.212 | $0.18 | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 824541102 |
|---|---|
| Kaihanga | Wurth Electronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 162V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 130969 pcs |
| Pepa Raraunga | 824541102 Drawing |
| Hua Hua | 824541102.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 100V (Max) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 162V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 117V (Typ) |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB |
| Raupapa | WE-TVSP |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 732-9833-2 |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 9.3A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Wurth Electronics. Kei a matou nga 130969 nga Wurth Electronics 824541102 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
824541141 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB - I roto i te Stock:
117726
- Wahanga #:
824541301 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB - I roto i te Stock:
85062
- Wahanga #:
824540781 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 78V 126V DO214AB - I roto i te Stock:
102487
- Wahanga #:
824540850 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB - I roto i te Stock:
75699
- Wahanga #:
824541111 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB - I roto i te Stock:
120103
- Wahanga #:
824541221 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB - I roto i te Stock:
113520
- Wahanga #:
824540750 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB - I roto i te Stock:
85069
- Wahanga #:
824541101 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 10V 17V DO214AB - I roto i te Stock:
88482
- Wahanga #:
824541281 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB - I roto i te Stock:
85611
- Wahanga #:
824541201 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB - I roto i te Stock:
93323
- Wahanga #:
824540901 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 90V 146V DO214AB - I roto i te Stock:
104797
- Wahanga #:
824540751 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 75V 121V DO214AB - I roto i te Stock:
125721
- Wahanga #:
824541261 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB - I roto i te Stock:
90053
- Wahanga #:
824540701 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 70V 113V DO214AB - I roto i te Stock:
102852
- Wahanga #:
824541131 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB - I roto i te Stock:
113908
- Wahanga #:
824540900 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB - I roto i te Stock:
74427
- Wahanga #:
824540851 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 85V 137V DO214AB - I roto i te Stock:
80813
- Wahanga #:
824541241 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB - I roto i te Stock:
110409
- Wahanga #:
824541121 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB - I roto i te Stock:
130901
- Wahanga #:
824540800 - Kaihanga:
Wurth Electronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB - I roto i te Stock:
127935
