CKCA43X5R1H472M100AA
TDK Corporation
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CKCA43X5R1H472M100AA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CKCA43X5R1H472M100AA me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | CKCA43X5R1H472M100AA |
|---|---|
| Kaihanga | TDK Corporation |
| Whakaahuatanga | CAP ARRAY 4700PF 50V X5R 1206 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.024 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | CKCA43X5R1H472M100AA |
|---|---|
| Kaihanga | TDK Corporation |
| Whakaahuatanga | CAP ARRAY 4700PF 50V X5R 1206 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 965823 pcs |
| Pepa Raraunga | CKC Series, 4 in 1 Array Commercial |
| Hua Hua | CKCA43X5R1H472M100AA.jpg |
| Kāwai | Ngā Kaihautū |
| Putanga - Kua tohua | 50V |
| Te manawanui | ±20% |
| Te Tae Tema | X5R |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Raupapa | CKC |
| Ratonga | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Ētahi Ingoa | 445-10087-2 CKCA43X5R1H472MT010N |
| Tau o nga Kaihauturu | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Rauemi Dielectric | Ceramic |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 4700pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X5R 1206 (3216 Metric) |
| Momo Aratau | Isolated |
| Te kaha | 4700pF |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko TDK Corporation. Kei a matou nga 965823 nga TDK Corporation CKCA43X5R1H472M100AA kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H223M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.022UF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
727014
- Wahanga #:
CKCA43JB1H472M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 4700PF 50V JB 1206 - I roto i te Stock:
857653
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H471M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 470PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
1046734
- Wahanga #:
CKCA43X5R1H103M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 10000PF 50V X5R 1206 - I roto i te Stock:
923771
- Wahanga #:
CKCL22C0G1H100F085AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0805 - I roto i te Stock:
172161
- Wahanga #:
CKCA43X5R1H223M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.022UF 50V X5R 1206 - I roto i te Stock:
867761
- Wahanga #:
CKCA43X5R1H102M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 1000PF 50V X5R 1206 - I roto i te Stock:
1036774
- Wahanga #:
CKCA43X5R1E473M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.047UF 25V X5R 1206 - I roto i te Stock:
406730
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H222M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
1082418
- Wahanga #:
CKCA43X5R1C104M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X5R 1206 - I roto i te Stock:
841595
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H102K100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP CER 1000PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
5979
- Wahanga #:
CKCA43JB1H471M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 470PF 50V JB 1206 - I roto i te Stock:
952474
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H472M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
786362
- Wahanga #:
CKCA43X5R0J105M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206 - I roto i te Stock:
4220
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H103M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
886285
- Wahanga #:
CKCA43X5R1H471M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 470PF 50V X5R 1206 - I roto i te Stock:
790492
- Wahanga #:
CKCA43X5R1H222M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 2200PF 50V X5R 1206 - I roto i te Stock:
801433
- Wahanga #:
CKCA43X7R1H102M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 1206 - I roto i te Stock:
563757
- Wahanga #:
CKCA43X7R1E473M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 1206 - I roto i te Stock:
1006463
- Wahanga #:
CKCA43X7R1C104M100AA - Kaihanga:
TDK Corporation - Whakaahuatanga:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 1206 - I roto i te Stock:
273268
