TFF11105HN/N1,118
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TFF11105HN/N1,118 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona TFF11105HN/N1,118 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | TFF11105HN/N1,118 |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 6000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.851 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | TFF11105HN/N1,118 |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors / Freescale |
| Whakaahuatanga | IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 12928 pcs |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-HVQFN (4x4) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:4 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | Clock |
| Ētahi Ingoa | 935289287118 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | Ku band VSAT applications |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Clock |
| Tautanga - Max | 10.8GHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/No |
| Tau Wae Tuakiri | TFF11084 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko NXP Semiconductors / Freescale. Kei a matou nga 12928 nga NXP Semiconductors / Freescale TFF11105HN/N1,118 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
TFF11145HN/N1,118 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
16942
- Wahanga #:
TFF11101HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
17332
- Wahanga #:
TFF11086HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
13514
- Wahanga #:
TFF11086HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
14805
- Wahanga #:
TFF11096HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN - I roto i te Stock:
9894
- Wahanga #:
TFF11142HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
15572
- Wahanga #:
TFF11142HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
13571
- Wahanga #:
TFF11096HN/N1,118 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
15082
- Wahanga #:
TFF11092HN/N1 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
17247
- Wahanga #:
TFF1044HN/N1Y - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC MIXER OSC PLL LNB 36HVLGA - I roto i te Stock:
46208
- Wahanga #:
TFF11152HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN - I roto i te Stock:
10924
- Wahanga #:
TFF11145HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
15200
- Wahanga #:
TFF11096HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
15789
- Wahanga #:
TFF11139HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
18210
- Wahanga #:
TFF1025HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC MIXER OSC PLL LNB 16DHVQFN - I roto i te Stock:
100040
- Wahanga #:
TFF11084HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN - I roto i te Stock:
10235
- Wahanga #:
TFF11139HN/N1,118 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
16919
- Wahanga #:
TFF11115HN/N1,111 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GEN VSAT 24HVQFN - I roto i te Stock:
6014
- Wahanga #:
TFF11092HN/N1X - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
16038
- Wahanga #:
TFF11101HN/N1,118 - Kaihanga:
NXP Semiconductors / Freescale - Whakaahuatanga:
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN - I roto i te Stock:
15205

