S333F
NKK Switches
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona S333F me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona S333F me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | S333F |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaahuatanga | SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.721 | $3.624 | $3.526 | $3.33 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.232 | $3.134 | $2.644 | $2.547 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | S333F |
|---|---|
| Kaihanga | NKK Switches |
| Whakaahuatanga | SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 14443 pcs |
| Pepa Raraunga | S Series Med/High Cap Toggle Datasheet |
| Hua Hua | S333F.jpg |
| Kāwai | Whakawhiti |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 30V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Kāhua Whakamutunga | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Whakawhiti Mahinga | On-Off-On |
| Raupapa | S300 |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 12.50mm Dia |
| Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | S333F-RO S333F-RO-ND |
| Tae Mahi | -10°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tiaki Ingoa | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - |
| Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 25,000 Cycles |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Toggle Switch DPDT Panel Mount |
| Whakatauranga onamata | 25A (AC/DC) |
| Takahanga | DPDT |
| Mahinga Whakauru | M12 x 1 |
| Momo Kaihoko | Standard Round |
| Tuhinga Kairangi | Brass, Chrome Plated |
| Te roa o te Kaihoko | 17.50mm |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko NKK Switches. Kei a matou nga 14443 nga NKK Switches S333F kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
S333F/U - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V - I roto i te Stock:
13321
- Wahanga #:
S332Z29Y5VN6UJ5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 1KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1344460
- Wahanga #:
S332T - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
16700
- Wahanga #:
S332Z39Y5VP6UK5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 2KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1095359
- Wahanga #:
S333Z75Y5VN83J0R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 0.033UF 1KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
338516
- Wahanga #:
S335/U - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
10995
- Wahanga #:
S333T - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
11541
- Wahanga #:
S332Z39Y5VP6TK5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 2KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1071863
- Wahanga #:
S335 - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
14898
- Wahanga #:
S333 - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V - I roto i te Stock:
17357
- Wahanga #:
S332Z43Y5VR63K7R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 3KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
788281
- Wahanga #:
S332Z29Y5VN6TJ5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 1KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1422750
- Wahanga #:
S338 - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
17047
- Wahanga #:
S335T - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
14264
- Wahanga #:
S333R - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V - I roto i te Stock:
13435
- Wahanga #:
S338/U - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
10419
- Wahanga #:
S332R - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 25A 125V - I roto i te Stock:
15410
- Wahanga #:
S335F - Kaihanga:
NKK Switches - Whakaahuatanga:
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V - I roto i te Stock:
13387
- Wahanga #:
S332Z29Y5VN63J5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 1KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1347291
- Wahanga #:
S332Z39Y5VP63K5R - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
CAP CER 3300PF 2KV Y5V RADIAL - I roto i te Stock:
1022073
