A2F060M3E-1TQ144I
Microsemi
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona A2F060M3E-1TQ144I me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona A2F060M3E-1TQ144I me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | A2F060M3E-1TQ144I |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | IC FPGA 60K GATES 128KB 144-TQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | A2F060M3E-1TQ144I |
|---|---|
| Kaihanga | Microsemi |
| Whakaahuatanga | IC FPGA 60K GATES 128KB 144-TQFP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5215 pcs |
| Pepa Raraunga | SmartFusion cSoC Datasheet |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 144-TQFP (20x20) |
| Tere | 100MHz |
| Raupapa | SmartFusion® |
| Rahi RAM | 16KB |
| Ngā Āhuatanga Tuatahi | ProASIC®3 FPGA, 60K Gates, 1536D-Flip-Flops |
| Nga Papahanga Reo | DMA, POR, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 144-LQFP |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Tau o I / O | MCU - 21, FPGA - 33 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Rahi Flash | 128KB |
| Whakaahuatanga Taipitopito | ARM® Cortex®-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion® ProASIC®3 FPGA, 60K Gates, 1536D-Flip-Flops 128KB 16KB 100MHz 144-TQFP (20x20) |
| Te tukatuka Core | ARM® Cortex®-M3 |
| Hononga | EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART |
| Tau Wae Tuakiri | A2F060M3E |
| Whakaahuatanga | MCU, FPGA |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Microsemi. Kei a matou nga 5215 nga Microsemi A2F060M3E-1TQ144I kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
ATS250B - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF T/H - I roto i te Stock:
319054

