SBR-90-W65S-R71-LB100
Luminus Devices
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SBR-90-W65S-R71-LB100 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SBR-90-W65S-R71-LB100 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SBR-90-W65S-R71-LB100 |
|---|---|
| Kaihanga | Luminus Devices |
| Whakaahuatanga | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SBR-90-W65S-R71-LB100 |
|---|---|
| Kaihanga | Luminus Devices |
| Whakaahuatanga | BIG CHIP LED HB MODULE WHITE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4323 pcs |
| Pepa Raraunga | SBT-90 Datasheet |
| Hua Hua | SBR-90-W65S-R71-LB100.jpg |
| Kāwai | Optoelectronics |
| Waimotu | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Tirohia te Angle | - |
| Momo | LED Module |
| Temperature - Whakamātautau | 40°C |
| Rahi / Rahi | 10.00mm L x 11.00mm W |
| Raupapa | SBR-90 |
| Packaging | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau | - |
| Te Mata Whakawhiti Maama (LES) | 3.00mm L x 3.00mm W |
| Momo Rongo | Flat |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei | 1.54mm |
| Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SBR-90 White, Cool Starboard |
| Tono - Whakamātau | 9A |
| Anei - Max | 9A |
| Whirihoranga | Starboard |
| Tae | White, Cool |
| CRI (Tae Whakatika Tae) | 70 (Typ) |
| CCT (K) | 6500K |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Luminus Devices. Kei a matou nga 4323 nga Luminus Devices SBR-90-W65S-R71-LB100 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-LB102 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
4233
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MA102 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
5678
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HM100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD STARBOARD RED SMT - I roto i te Stock:
1506
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-LB101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
4365
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HK100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB RED - I roto i te Stock:
1520
- Wahanga #:
SBR-90-W57S-R71-NA200 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED - I roto i te Stock:
2191
- Wahanga #:
SBR-90-R-F75-HM101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB RED - I roto i te Stock:
1256
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MA100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
4037
- Wahanga #:
SBR-90-W57S-R71-NB200 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED - I roto i te Stock:
1484
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HM101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD STARBOARD RED SMT - I roto i te Stock:
1629
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-NA100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - I roto i te Stock:
2095
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HN100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD SBR90 RED STRBRD - I roto i te Stock:
1596
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HK101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB RED - I roto i te Stock:
1588
- Wahanga #:
SBR-90-R-F75-HM100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB RED - I roto i te Stock:
1388
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MB102 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
5217
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-NA101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - I roto i te Stock:
1547
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MB100 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
4996
- Wahanga #:
SBR-90-R-R75-HN101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
LED MOD SBR90 RED STRBRD - I roto i te Stock:
1544
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MA101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
4985
- Wahanga #:
SBR-90-W65S-R71-MB101 - Kaihanga:
Luminus Devices - Whakaahuatanga:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - I roto i te Stock:
5342
