9ZXL1930DKILF
IDT (Integrated Device Technology)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 9ZXL1930DKILF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 9ZXL1930DKILF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 9ZXL1930DKILF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | DB1900ZL OEM DERIV |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 168 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.396 | $2.156 | $1.965 | $1.773 | ||
| 336 pcs | 504 pcs | 1008 pcs | 2520 pcs | ||
| $1.629 | $1.485 | $1.294 | $1.246 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 9ZXL1930DKILF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | DB1900ZL OEM DERIV |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 24484 pcs |
| Pepa Raraunga | 9ZXL Overview |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 72-VFQFPN (10x10) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:19 |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 72-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HCSL |
| Ētahi Ingoa | 800-3859 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tumuaki Matua | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Whakauru | Clock |
| Tautanga - Max | 400MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | Yes/Yes |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko IDT (Integrated Device Technology). Kei a matou nga 24484 nga IDT (Integrated Device Technology) 9ZXL1930DKILF kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
9ZXL1950DKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1900ZL OEM DERIV "LITE" - I roto i te Stock:
23798
- Wahanga #:
9ZXL1930BKLF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC Z-BUFFER LOW POWER 72QFN - I roto i te Stock:
30158
- Wahanga #:
9ZXL1251EKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1200ZL "LITE" - I roto i te Stock:
27874
- Wahanga #:
9ZXL1930DKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1900ZL OEM DERIV - I roto i te Stock:
27607
- Wahanga #:
9ZXL1530BKLF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC Z-BUFFER LOW POWER 64QFN - I roto i te Stock:
28636
- Wahanga #:
9ZXL1550DKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1500ZL OEM DERIV "LITE" - I roto i te Stock:
28012
- Wahanga #:
9ZXL1252EKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1200ZL OEM DERIV "LITE" + WRTL - I roto i te Stock:
34007
- Wahanga #:
9ZXL1550DKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1500ZL OEM DERIV "LITE" - I roto i te Stock:
33209
- Wahanga #:
9ZXL1950DKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1900ZL OEM DERIV "LITE" - I roto i te Stock:
25016
- Wahanga #:
9ZXL1232EKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1200ZL OEM DERIVATIVE + WRTLK - I roto i te Stock:
29027
- Wahanga #:
9ZXL1530BKLFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC Z-BUFFER LOW POWER 64QFN - I roto i te Stock:
36656
- Wahanga #:
9ZXL1951DNHGI - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1900ZL OEM DERIV "LITE" 6X6 MM - I roto i te Stock:
34596
- Wahanga #:
9ZXL1251DKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC DB1200ZL MUX DERIV 64VFQFPN - I roto i te Stock:
5128
- Wahanga #:
9ZXL1930BKLFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC Z-BUFFER LOW POWER 72QFN - I roto i te Stock:
31085
- Wahanga #:
9ZXL1530DKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1500ZL OEM DERIV - I roto i te Stock:
26010
- Wahanga #:
9ZXL1951DNHGI8 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1900ZL OEM DERIV "LITE" 6X6 MM - I roto i te Stock:
33743
- Wahanga #:
9ZXL1251DKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC DB1200ZL MUX DERIV 64VFQFPN - I roto i te Stock:
4057
- Wahanga #:
9ZXL1252EKILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1200ZL OEM DERIV "LITE" + WRTL - I roto i te Stock:
31051
- Wahanga #:
9ZXL1530DKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1500ZL OEM DERIV - I roto i te Stock:
29774
- Wahanga #:
9ZXL1251EKILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
DB1200ZL "LITE" - I roto i te Stock:
34113

