844204BK-245LF
IDT (Integrated Device Technology)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 844204BK-245LF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 844204BK-245LF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 844204BK-245LF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | IC CLK SYNTHESIZER 4LVDS 32VFQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 490 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.836 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 844204BK-245LF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | IC CLK SYNTHESIZER 4LVDS 32VFQFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 12056 pcs |
| Pepa Raraunga | ICS844204-245 |
| Hua Hua | 844204BK-245LF.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-VFQFPN (5x5) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:4 |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | LVDS |
| Ētahi Ingoa | ICS844204BK-245LF ICS844204BK-245LF-ND |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tumuaki Matua | PCI Express (PCIe) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Crystal |
| Tautanga - Max | 250MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | ICS844204-245 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko IDT (Integrated Device Technology). Kei a matou nga 12056 nga IDT (Integrated Device Technology) 844204BK-245LF kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
844202AKI-245LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN SRL SCSI 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
19169
- Wahanga #:
844201BG-45LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK GENERATOR 25MHZ 8TSSOP - I roto i te Stock:
9678
- Wahanga #:
844204BK-245LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK SYNTHESIZER 4LVDS 32VFQFN - I roto i te Stock:
13984
- Wahanga #:
844202AKI-245LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN SRL SCSI 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
18813
- Wahanga #:
844204AKI-245LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK SYNTHESIZR 4OUT 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
18196
- Wahanga #:
844246DGLFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC SYNTHESIZER/BUFFER 24TSSOP - I roto i te Stock:
5939
- Wahanga #:
844201BKI-45LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16VFQFPN - I roto i te Stock:
11972
- Wahanga #:
844204AKI-245LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK SYNTHESIZR 4OUT 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
13459
- Wahanga #:
844246DGILFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC SYNTHESIZER/BUFFER 24TSSOP - I roto i te Stock:
5945
- Wahanga #:
844251BG-14LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR ETH 8TSSOP - I roto i te Stock:
4590
- Wahanga #:
84424-26 - Kaihanga:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Whakaahuatanga:
COUNTER HOUR METER - I roto i te Stock:
4991
- Wahanga #:
844246DGLF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC SYNTHESIZER/BUFFER 24TSSOP - I roto i te Stock:
4039
- Wahanga #:
844201BG-45LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK GENERATOR 25MHZ 8TSSOP - I roto i te Stock:
17457
- Wahanga #:
844244AGI-04LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR SMD - I roto i te Stock:
4887
- Wahanga #:
844204AK-245LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK SYNTHESIZR 4OUT 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
17197
- Wahanga #:
844244AGI-04LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR SMD - I roto i te Stock:
4512
- Wahanga #:
844251BG-14LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR ETH 8TSSOP - I roto i te Stock:
3967
- Wahanga #:
844201BKI-45LFT - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16VFQFPN - I roto i te Stock:
16160
- Wahanga #:
844246DGILF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC SYNTHESIZER/BUFFER 24TSSOP - I roto i te Stock:
5327
- Wahanga #:
844204AK-245LF - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC CLK SYNTHESIZR 4OUT 32-VFQFPN - I roto i te Stock:
14796
