841204AKI-245LF
IDT (Integrated Device Technology)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 841204AKI-245LF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 841204AKI-245LF me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 841204AKI-245LF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK SYNTHESIZER 32-VFQFPN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 490 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.753 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 841204AKI-245LF |
|---|---|
| Kaihanga | IDT (Integrated Device Technology) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK SYNTHESIZER 32-VFQFPN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 13290 pcs |
| Pepa Raraunga | 841204AKI-245LF |
| Hua Hua | 841204AKI-245LF.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-VFQFPN (5x5) |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | - |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL | No |
| Whakaputa | LVDS |
| Ētahi Ingoa | ICS841204AKI-245LF ICS841204AKI-245LF-ND |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tumuaki Matua | PCI Express (PCIe) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Crystal |
| Tautanga - Max | 250MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | PCI Express (PCIe) Clock/Frequency Synthesizer IC 250MHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Tau Wae Tuakiri | ICS841204-245 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko IDT (Integrated Device Technology). Kei a matou nga 13290 nga IDT (Integrated Device Technology) 841204AKI-245LF kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
UVZ2AR22MDD1TD - Kaihanga:
Nichicon - Whakaahuatanga:
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL - I roto i te Stock:
1017215
- Wahanga #:
ADM1086AKSZ-REEL7 - Kaihanga:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Whakaahuatanga:
IC SIMPLE SEQUENCER P-P SC70-6 - I roto i te Stock:
127377
