MF10BWPSH16-NC-30M(34)
Hirose
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MF10BWPSH16-NC-30M(34) me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona MF10BWPSH16-NC-30M(34) me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | MF10BWPSH16-NC-30M(34) |
|---|---|
| Kaihanga | Hirose |
| Whakaahuatanga | CONNECTOR |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Product parameter
| Tau Wae | MF10BWPSH16-NC-30M(34) |
|---|---|
| Kaihanga | Hirose |
| Whakaahuatanga | CONNECTOR |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4986 pcs |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Momo | - |
| Raupapa | MF10B |
| Hoki Hoki | - |
| Ratonga | - |
| Ētahi Ingoa | 709-1540-8-34 |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te roa - Whānui | 98.4' (30.0m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae (Whakanui) Nga mea | - |
| Te Hainatanga Whakataunga | - |
| Momo Hanga | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Fiber Optic To 98.4' (30.0m) |
| Tae - Hononga | - |
| Tae - Taea | - |
| Momo Tae | - |
| Taara Taea | - |
| Pana Radius | - |
| Hononga Tuarua | - |
| Hononga Tuatahi | - |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hirose. Kei a matou nga 4986 nga Hirose MF10BWPSH16-NC-30M(34) kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-60M(37) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
4827
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-40M(35) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5569
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-100M(41) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
4364
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-75M(39) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5588
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-10M(31) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5417
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-70M(38) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5513
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-2000M(43) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
6002
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-25M(33) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
4294
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-20M(32) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5873
- Wahanga #:
MF10BWPSH16-NC-50M(36) - Kaihanga:
Hirose - Whakaahuatanga:
CONNECTOR - I roto i te Stock:
5652

