0479002.MXEP
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0479002.MXEP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0479002.MXEP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0479002.MXEP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE GLASS 2A 600VAC 2AG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.221 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0479002.MXEP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE GLASS 2A 600VAC 2AG |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 87919 pcs |
| Pepa Raraunga | 0479002)MXEP - 047902.5MXEP Drawing |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 600V |
| Rahi / Rahi | 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm) |
| Raupapa | 479 |
| Wā Whakautu | Fast |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Ētahi Ingoa | 479002.MXEP |
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Momo | Cartridge, Glass |
| Whakatauranga onamata | 2A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 20A |
| Whakaaetanga | CE, UL |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 87919 nga Hamlin / Littelfuse 0479002.MXEP kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
0479-0-15-80-34-27-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
134392
- Wahanga #:
0479-0-43-80-34-27-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER - I roto i te Stock:
182684
- Wahanga #:
0479005.MXEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 5A 600VAC 2AG - I roto i te Stock:
80286
- Wahanga #:
0479220000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-24AWG - I roto i te Stock:
19867
- Wahanga #:
0479-0-15-80-34-14-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
90345
- Wahanga #:
047901.5MXEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG - I roto i te Stock:
100589
- Wahanga #:
0479-0-15-80-34-80-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
100512
- Wahanga #:
0479004.MXEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 4A 600VAC 2AG - I roto i te Stock:
80793
- Wahanga #:
0479-0-15-01-34-27-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
86237
- Wahanga #:
0479460000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG - I roto i te Stock:
5797
- Wahanga #:
0479500001 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
RF ANT 2.4/5GHZ PCB TRC CAB .34" - I roto i te Stock:
54061
- Wahanga #:
0479003.MXEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 3A 600VAC 2AG - I roto i te Stock:
93240
- Wahanga #:
047902.5MXEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 2.5A 600VAC 2AG - I roto i te Stock:
100156
- Wahanga #:
0479-0-15-15-34-14-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
77419
- Wahanga #:
0479-0-67-80-34-27-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER - I roto i te Stock:
87397
- Wahanga #:
0479-0-15-01-34-01-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
102761
- Wahanga #:
0479-0-15-15-34-27-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
77738
- Wahanga #:
0479480001 - Kaihanga:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Whakaahuatanga:
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD - I roto i te Stock:
169343
- Wahanga #:
0479360000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE - I roto i te Stock:
5577
- Wahanga #:
0479-0-15-01-34-14-10-0 - Kaihanga:
Mill-Max - Whakaahuatanga:
CONN PIN RCPT - I roto i te Stock:
99452

