0451010.MR
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0451010.MR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0451010.MR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0451010.MR |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.727 | $0.691 | $0.657 | $0.53 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0451010.MR |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 61734 pcs |
| Pepa Raraunga | 451, 453 Series NANO2® Fuse |
| Hua Hua | 0451010.MR-001.jpg , 0451010.MR-002.jpg , 0451010.MR-003.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Raupapa | NANO²® 451 |
| Wā Whakautu | Fast |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Ētahi Ingoa | F1150 F1150CT |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te whakarewa I²t | 26.46 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Resistance | 0.0056 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 10A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 35A AC, 50A DC |
| Whakaaetanga | CSA, PSE, UL |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 61734 nga Hamlin / Littelfuse 0451010.MR kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
0451012.MRSN - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BOARD MOUNT 12A 125VAC 2SMD - I roto i te Stock:
101510
- Wahanga #:
045101.5NRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
140788
- Wahanga #:
0451010.NRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
79756
- Wahanga #:
045101.6MRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
145516
- Wahanga #:
0451012.MR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 12A 65VAC/VDC 2SMD - I roto i te Stock:
4384
- Wahanga #:
045101.6NRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
143710
- Wahanga #:
045101.5NR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
4373
- Wahanga #:
0451015.MR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 15A 65VAC/VDC 2SMD - I roto i te Stock:
5463
- Wahanga #:
045101.5MR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
4087
- Wahanga #:
0451010.MRSN - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BOARD MOUNT 10A 125VAC 2SMD - I roto i te Stock:
126379
- Wahanga #:
0451012.NRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 12A 65VAC/VDC 2SMD - I roto i te Stock:
89963
- Wahanga #:
0451010.NR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
4665
- Wahanga #:
0451012.NR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 12A 65VAC/VDC 2SMD - I roto i te Stock:
5645
- Wahanga #:
0451012.MRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 12A 65VAC/VDC 2SMD - I roto i te Stock:
62645
- Wahanga #:
045101.5MRSN - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 2SMD - I roto i te Stock:
86978
- Wahanga #:
0451010.MRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
76564
- Wahanga #:
045101.6MRSN - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BOARD MNT 1.6A 125VAC 2SMD - I roto i te Stock:
90846
- Wahanga #:
045101.6NR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE NANO SMF 1.6A PCB SMD - I roto i te Stock:
5258
- Wahanga #:
045101.6MR - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
5083
- Wahanga #:
045101.5MRL - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD - I roto i te Stock:
104454
