0324005.MXP
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0324005.MXP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0324005.MXP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0324005.MXP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.293 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0324005.MXP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 76565 pcs |
| Pepa Raraunga | 314, 324 Series |
| Hua Hua | 0324005.MXP.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250V |
| Rahi / Rahi | 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) |
| Raupapa | 324 |
| Wā Whakautu | Fast |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te whakarewa I²t | 26 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Momo | Cartridge, Ceramic |
| DC Resistance | 0.03 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 5A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 750A AC, 10kA DC |
| Whakaaetanga | CE, CSA, K-MARK, PSE, UL |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 76565 nga Hamlin / Littelfuse 0324005.MXP kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
0324005.VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
15141
- Wahanga #:
0324006.H - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4209
- Wahanga #:
0324004.H - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4178
- Wahanga #:
0324003.MXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
74995
- Wahanga #:
0324007.MXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
79392
- Wahanga #:
0324003.MXB - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4431
- Wahanga #:
0324006.MXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
65673
- Wahanga #:
0324007.VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
16262
- Wahanga #:
0324006.VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
19042
- Wahanga #:
0324003.VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
15798
- Wahanga #:
0324005.MXB - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4850
- Wahanga #:
0324004.MXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
76508
- Wahanga #:
0324008.H - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4736
- Wahanga #:
0324007.HXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
89241
- Wahanga #:
0324004.VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
16788
- Wahanga #:
0324005.H - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
5963
- Wahanga #:
0324006.HXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 6A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
95709
- Wahanga #:
0324005.HXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
81812
- Wahanga #:
0324004.HXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
93679
- Wahanga #:
0324007.H - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB - I roto i te Stock:
4526
