0219.100MXAP
Hamlin / Littelfuse
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0219.100MXAP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0219.100MXAP me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0219.100MXAP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.515 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0219.100MXAP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 63953 pcs |
| Pepa Raraunga | 219XA Series Datasheet |
| Hua Hua | 0219.100MXAP.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250V |
| Rahi / Rahi | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Raupapa | 219XA |
| Wā Whakautu | Slow |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | 5mm x 20mm |
| Ētahi Ingoa | 0219.100XAP |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Holder |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te whakarewa I²t | 0.079 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Momo | Cartridge, Glass |
| DC Resistance | 6.018 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 100mA |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 150A |
| Whakaaetanga | CE, SEMKO, UL |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Hamlin / Littelfuse. Kei a matou nga 63953 nga Hamlin / Littelfuse 0219.100MXAP kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
0219.125MXABP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
25182
- Wahanga #:
0218660000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG - I roto i te Stock:
98657
- Wahanga #:
0219.160MXA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
4874
- Wahanga #:
0219.125MXAEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
72920
- Wahanga #:
02183000-000 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
SENSOR ROTARY 120DEG WIRE LEADS - I roto i te Stock:
536
- Wahanga #:
0219.040MXAP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
59857
- Wahanga #:
0219.063MXAP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
75933
- Wahanga #:
0219.125MXAE - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
4502
- Wahanga #:
0219.100MXAEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
41534
- Wahanga #:
0219.050MXAEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
50842
- Wahanga #:
0219.160M - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
6002
- Wahanga #:
0219.125MXA - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
4010
- Wahanga #:
0219.125MXE - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
5350
- Wahanga #:
0219.125M - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
5235
- Wahanga #:
0219.040MXAEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
49078
- Wahanga #:
0219.125TXAP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
54180
- Wahanga #:
0219.050MXAP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
63645
- Wahanga #:
0219.063MXAEP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
45659
- Wahanga #:
0219.125MXAP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
73774
- Wahanga #:
02183.15VXP - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM - I roto i te Stock:
18009
