SL28773ELC
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SL28773ELC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SL28773ELC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SL28773ELC |
|---|---|
| Kaihanga | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SL28773ELC |
|---|---|
| Kaihanga | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4478 pcs |
| Pepa Raraunga | SL28773 |
| Hua Hua | SL28773ELC.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-QFN (5x5) |
| Raupapa | EProClock® |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:9 |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HCSL, LVCMOS |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | Intel CPU Servers |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Crystal |
| Tautanga - Max | 133MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | SL28773 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Energy Micro (Silicon Labs). Kei a matou nga 4478 nga Energy Micro (Silicon Labs) SL28773ELC kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SL28774ELCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 CALPELLA 32QFN - I roto i te Stock:
4687
- Wahanga #:
SL28748ELIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
6012
- Wahanga #:
SL28779ELCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
4609
- Wahanga #:
SL28773ELIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN - I roto i te Stock:
4562
- Wahanga #:
SL28773ELI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN - I roto i te Stock:
4932
- Wahanga #:
SL28774ELC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 CALPELLA 32QFN - I roto i te Stock:
5470
- Wahanga #:
SL28748ELC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
4552
- Wahanga #:
SL28748ELI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
4030
- Wahanga #:
SL28647CLC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 DIFF PAIR 72QFN - I roto i te Stock:
5740
- Wahanga #:
SL28779ELI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5803
- Wahanga #:
SL28770ELCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5148
- Wahanga #:
SL28770ELC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5028
- Wahanga #:
SL28647CLCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 DIFF PAIR 72QFN - I roto i te Stock:
5954
- Wahanga #:
SL28774ELI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 CALPELLA 32QFN - I roto i te Stock:
4982
- Wahanga #:
SL28774ELIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 CALPELLA 32QFN - I roto i te Stock:
4321
- Wahanga #:
SL28748ELCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5750
- Wahanga #:
SL28779ELC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5830
- Wahanga #:
SL28773ELCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE INTEL 32QFN - I roto i te Stock:
4248
- Wahanga #:
SL28770ELI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
5749
- Wahanga #:
SL28770ELIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALPELLA CK505 32QFN - I roto i te Stock:
4534
