SL28541BZC
Energy Micro (Silicon Labs)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SL28541BZC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SL28541BZC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SL28541BZC |
|---|---|
| Kaihanga | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK CK505 MOBILE 64TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SL28541BZC |
|---|---|
| Kaihanga | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK CK505 MOBILE 64TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4733 pcs |
| Pepa Raraunga | SL28541 |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 64-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:21 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HCSL, LVCMOS |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | Intel CPU Servers |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Clock, Crystal |
| Tautanga - Max | 400MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | SL28541 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Energy Micro (Silicon Labs). Kei a matou nga 4733 nga Energy Micro (Silicon Labs) SL28541BZC kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SL28541BZCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 64TSSOP - I roto i te Stock:
5136
- Wahanga #:
SL28541BZC-2 - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 56TSSOP - I roto i te Stock:
4670
- Wahanga #:
SL28541BZC-2T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 56TSSOP - I roto i te Stock:
4791
- Wahanga #:
SL28610BLI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN INTEL CK610 48QFN - I roto i te Stock:
20104
- Wahanga #:
SL28541BZIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 64TSSOP - I roto i te Stock:
5619
- Wahanga #:
SL28541BZI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 64TSSOP - I roto i te Stock:
5030
- Wahanga #:
SL28541BZI-2 - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 56TSSOP - I roto i te Stock:
4059
- Wahanga #:
SL28541BZI-2T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 56TSSOP - I roto i te Stock:
4351
- Wahanga #:
SL28541BQCRT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 64QFN - I roto i te Stock:
4718
- Wahanga #:
SL28506BZC-2T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 56TSSOP - I roto i te Stock:
4109
- Wahanga #:
SL28506BZI - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 64TSSOP - I roto i te Stock:
5690
- Wahanga #:
SL28506BZCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 64TSSOP - I roto i te Stock:
4826
- Wahanga #:
SL28506BZIT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 64TSSOP - I roto i te Stock:
4719
- Wahanga #:
SL28610BLC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN INTEL CK610 48QFN - I roto i te Stock:
27785
- Wahanga #:
SL28540ALC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK540 LP MOBILE 56QFN - I roto i te Stock:
5949
- Wahanga #:
SL28506BZI-2T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 56TSSOP - I roto i te Stock:
5010
- Wahanga #:
SL28506BZI-2 - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 PCIE GEN2 56TSSOP - I roto i te Stock:
4974
- Wahanga #:
SL28540ALCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK540 LP MOBILE 56QFN - I roto i te Stock:
4417
- Wahanga #:
SL28541BQCR - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CK505 MOBILE 64QFN - I roto i te Stock:
3998
- Wahanga #:
SL28610BLCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN INTEL CK610 48QFN - I roto i te Stock:
33313
