PI6C557-03LEX
Diodes Incorporated
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PI6C557-03LEX me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PI6C557-03LEX me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PI6C557-03LEX |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK GENERATOR TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.59 | $0.528 | $0.412 | $0.34 | $0.269 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PI6C557-03LEX |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Whakaahuatanga | IC CLOCK GENERATOR TSSOP |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 71284 pcs |
| Pepa Raraunga | PI6C557-03 |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3 V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:2 |
| Packaging | Original-Reel® |
| Paa / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | HSTL, LVDS |
| Ētahi Ingoa | PI6C557-03LEXDKR |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | Ethernet, PCI Express (PCIe) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | CMOS, Crystal |
| Tautanga - Max | 200MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Diodes Incorporated. Kei a matou nga 71284 nga Diodes Incorporated PI6C557-03LEX kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PI6C557-03AQE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16QSOP - I roto i te Stock:
58652
- Wahanga #:
PI6C557-03BQEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16QSOP - I roto i te Stock:
63850
- Wahanga #:
PI6C557-05QLE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR TSSOP - I roto i te Stock:
39227
- Wahanga #:
PI6C557-06LIE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
4677
- Wahanga #:
PI6C557-05BLE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
81227
- Wahanga #:
PI6C557-03BLEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
65337
- Wahanga #:
PI6C557-03BLE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
67222
- Wahanga #:
PI6C557-05LE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
93019
- Wahanga #:
PI6C557-03ALEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
76552
- Wahanga #:
PI6C557-03BQE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16QSOP - I roto i te Stock:
64318
- Wahanga #:
PI6C557-06LIEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
5762
- Wahanga #:
PI6C557-03LE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
77717
- Wahanga #:
PI6C557-03AQLEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
38374
- Wahanga #:
PI6C557-03AQLE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16TSSOP - I roto i te Stock:
49996
- Wahanga #:
PI6C557-06LEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
4965
- Wahanga #:
PI6C557-03AQEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 16QSOP - I roto i te Stock:
64862
- Wahanga #:
PI6C557-05LEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR TSSOP - I roto i te Stock:
88949
- Wahanga #:
PI6C557-05QLEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR TSSOP - I roto i te Stock:
36718
- Wahanga #:
PI6C557-05BLEX - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR TSSOP - I roto i te Stock:
85954
- Wahanga #:
PI6C557-06LE - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GENERATOR 20-TSSOP - I roto i te Stock:
47859

