CY28441ZXCT
Cypress Semiconductor
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CY28441ZXCT me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CY28441ZXCT me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | CY28441ZXCT |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC CLK GEN CPU 133MHZ 2CIRC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | CY28441ZXCT |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC CLK GEN CPU 133MHZ 2CIRC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5067 pcs |
| Pepa Raraunga | CY28441 |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 56-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | Clock |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tumuaki Matua | Intel CPU Servers |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | LVTTL, Crystal |
| Tautanga - Max | 133MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/Yes |
| Tau Wae Tuakiri | CY28441 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Cypress Semiconductor. Kei a matou nga 5067 nga Cypress Semiconductor CY28441ZXCT kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
CY28442ZXC-2T - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN ALVISO 56-TSSOP - I roto i te Stock:
4851
- Wahanga #:
CY28416OXC - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN CPU 266MHZ 2CIRC 48SS - I roto i te Stock:
5060
- Wahanga #:
CY28445LFXC-5T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALISTOGA CK410M 68QFN - I roto i te Stock:
5917
- Wahanga #:
CY28419OXCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP - I roto i te Stock:
4547
- Wahanga #:
CY28442ZXC-2 - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN ALVISO 56-TSSOP - I roto i te Stock:
4447
- Wahanga #:
CY28441ZXC - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN CPU 133MHZ 2CIRC - I roto i te Stock:
3995
- Wahanga #:
CY28446LFXCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALISTOGA CK410M 64QFN - I roto i te Stock:
5859
- Wahanga #:
CY28416OXCT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLK GEN CPU 266MHZ 2CIRC 48SS - I roto i te Stock:
5514
- Wahanga #:
CY28419OCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP - I roto i te Stock:
5303
- Wahanga #:
CY28442ZXC-2 - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK ALVISO PENTM 56TSSOP - I roto i te Stock:
5522
- Wahanga #:
CY28419OXC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP - I roto i te Stock:
5696
- Wahanga #:
CY28419ZXC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SERV CK419 56TSSOP - I roto i te Stock:
5987
- Wahanga #:
CY28419OC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP - I roto i te Stock:
4383
- Wahanga #:
CY28442ZXC-2T - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK ALVISO PENTM 56TSSOP - I roto i te Stock:
6006
- Wahanga #:
CY28442ZXCT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN ALVISO 56-TSSOP - I roto i te Stock:
5278
- Wahanga #:
CY28441OXC - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN ALVISO 56-TSSOP - I roto i te Stock:
4591
- Wahanga #:
CY28442ZXC - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN ALVISO 56-TSSOP - I roto i te Stock:
4555
- Wahanga #:
CY28419ZXCT - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK SERV CK419 56TSSOP - I roto i te Stock:
5809
- Wahanga #:
CY28445LFXC-5 - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALISTOGA CK410M 68QFN - I roto i te Stock:
5562
- Wahanga #:
CY28446LFXC - Kaihanga:
Energy Micro (Silicon Labs) - Whakaahuatanga:
IC CLOCK CALISTOGA CK410M 64QFN - I roto i te Stock:
4292
