CY22800FXC-034A
Cypress Semiconductor
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CY22800FXC-034A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona CY22800FXC-034A me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | CY22800FXC-034A |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | CY22800FXC-034A |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Whakaahuatanga | IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5290 pcs |
| Pepa Raraunga | CY22800 |
| Hua Hua | CY22800FXC-034A.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Tuhinga o mua | 3.14 V ~ 3.47 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:2 |
| Packaging | Tube |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Whakaputa | LVCMOS |
| Ētahi Ingoa | 428-1843 |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tumuaki Matua | HDTV, STB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakauru | Crystal or Other |
| Tautanga - Max | 18.432MHz |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/No |
| Tau Wae Tuakiri | CY22800 |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Cypress Semiconductor. Kei a matou nga 5290 nga Cypress Semiconductor CY22800FXC-034A kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
CY22800FXC-035A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4102
- Wahanga #:
CY22800FXC-025A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5709
- Wahanga #:
CY22800FXC-030A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4820
- Wahanga #:
CY22800FXC-033A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4893
- Wahanga #:
CY22800FXIT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5495
- Wahanga #:
CY22800KFXCT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN PROG UNIV 8-SOIC - I roto i te Stock:
12762
- Wahanga #:
CY22800FXC-032A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4002
- Wahanga #:
CY22800KFXIT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN PROG UNIV 8-SOIC - I roto i te Stock:
11540
- Wahanga #:
CY22800FXC-024A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5758
- Wahanga #:
CY22800FXC-028A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4157
- Wahanga #:
CY22800FXC-027A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4681
- Wahanga #:
CY22800KFXC - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN PROG UNIV 8-SOIC - I roto i te Stock:
10821
- Wahanga #:
CY22800KFXI-007A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5139
- Wahanga #:
CY22800FXC-036A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5380
- Wahanga #:
CY22800KFXI - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN PROG UNIV 8-SOIC - I roto i te Stock:
11794
- Wahanga #:
CY22800FXC-031A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5749
- Wahanga #:
CY22800FXC-026A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5944
- Wahanga #:
CY22800FXCT - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC CLOCK GEN PROG 8-SOIC - I roto i te Stock:
5114
- Wahanga #:
CY22800FXC-029A - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
5531
- Wahanga #:
CY22800FXI - Kaihanga:
Cypress Semiconductor - Whakaahuatanga:
IC PROG CLOCK GEN 8-SOIC - I roto i te Stock:
4351
