345LB6C2048T
CTS Electronic Components
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 345LB6C2048T me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 345LB6C2048T me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 345LB6C2048T |
|---|---|
| Kaihanga | CTS Electronic Components |
| Whakaahuatanga | OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.275 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 345LB6C2048T |
|---|---|
| Kaihanga | CTS Electronic Components |
| Whakaahuatanga | OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4191 pcs |
| Pepa Raraunga | 345 Series DatasheetFrequency Code Table |
| Hua Hua | 345LB6C2048T.jpg |
| Kāwai | Kiriata, Oscillators, Resonators |
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | VCXO |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | 345 |
| Ratonga | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Whakaputa | LVPECL |
| Tae Mahi | -20°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±20ppm |
| Rautanga | 204.8MHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 204.8MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 80mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 10µA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | ±30ppm |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko CTS Electronic Components. Kei a matou nga 4191 nga CTS Electronic Components 345LB6C2048T kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
345LB6C1562T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
9124
- Wahanga #:
345LB5I2457T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
5941
- Wahanga #:
345LS-B1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE BLUE - I roto i te Stock:
4720
- Wahanga #:
345LP-G - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 6VAC/DC SLID - I roto i te Stock:
4182
- Wahanga #:
345LB6C2457T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
4665
- Wahanga #:
345LB6C1250T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
12549
- Wahanga #:
345LP-W - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 6VAC/DC SLID - I roto i te Stock:
4270
- Wahanga #:
345LS-G1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE GREEN - I roto i te Stock:
5407
- Wahanga #:
345LS-R1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE RED - I roto i te Stock:
5074
- Wahanga #:
345LS-W1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE WHITE - I roto i te Stock:
4293
- Wahanga #:
345LP-R - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 6VAC/DC SLID - I roto i te Stock:
4190
- Wahanga #:
345LB6C2000T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
5850
- Wahanga #:
345LS-A1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE AMBER - I roto i te Stock:
4192
- Wahanga #:
345LB6C1660T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 166.0000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
9265
- Wahanga #:
345LB6C1536T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
9758
- Wahanga #:
345LS-O1 - Kaihanga:
VCC (Visual Communications Company) - Whakaahuatanga:
LED REPLAC. T-1 3/4 SLIDE ORANGE - I roto i te Stock:
4401
- Wahanga #:
345LB6C1555T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
10131
- Wahanga #:
345LB6C1228T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
11131
- Wahanga #:
345LB6C1000T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
10815
- Wahanga #:
345LB5I2048T - Kaihanga:
CTS Electronic Components - Whakaahuatanga:
OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL SMD - I roto i te Stock:
4730
