M1020-2R5305-R
Bussmann (Eaton)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona M1020-2R5305-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona M1020-2R5305-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | M1020-2R5305-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 3F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.145 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | M1020-2R5305-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 3F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 27366 pcs |
| Pepa Raraunga | M Series |
| Hua Hua | M1020-2R5305-R-001.jpg , M1020-2R5305-R-002.jpg |
| Kāwai | Ngā Kaihautū |
| Putanga - Kua tohua | 2.5V |
| Te manawanui | -20%, +80% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Raupapa | PowerStor M |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial, Can |
| Ētahi Ingoa | 283-3011 M10202R5305R |
| Tae Mahi | -40°C ~ 60°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Life @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.878" (22.30mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 50 mOhm @ 100Hz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 3F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 50 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 60°C |
| Te kaha | 3F |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Bussmann (Eaton). Kei a matou nga 27366 nga Bussmann (Eaton) M1020-2R5305-R kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
M10214-K1 - Kaihanga:
Antenova - Whakaahuatanga:
KIT GPS FOR SIRF STAR III MODULE - I roto i te Stock:
301
- Wahanga #:
M10214-A1 - Kaihanga:
Antenova - Whakaahuatanga:
MODULE RF ANT SIRF GPS LT-BASED - I roto i te Stock:
3857
- Wahanga #:
M1020-13-155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
5556
- Wahanga #:
M1021-11-155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
1947
- Wahanga #:
M1033-16-155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4612
- Wahanga #:
M1020-11-125.0000 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
1887
- Wahanga #:
M1020-11I155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4901
- Wahanga #:
M1020-11-155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4294
- Wahanga #:
M10252 - Kaihanga:
Conxall / Switchcraft - Whakaahuatanga:
CONN PLUG STEREO - I roto i te Stock:
5091
- Wahanga #:
M1020-11I155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4895
- Wahanga #:
M1021-11-155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
2434
- Wahanga #:
M1020-11-125.0000T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
2325
- Wahanga #:
M1026-13-155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4465
- Wahanga #:
M1020-13I155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
1669
- Wahanga #:
M1020-13-155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
5928
- Wahanga #:
M1030-2R5605-R - Kaihanga:
Bussmann (Eaton) - Whakaahuatanga:
CAP 6F -20% +80% 2.5V T/H - I roto i te Stock:
25503
- Wahanga #:
M1020-13I155.5200T - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
2066
- Wahanga #:
M1020-11-155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
5206
- Wahanga #:
M10271 - Kaihanga:
Conxall / Switchcraft - Whakaahuatanga:
HANDLE FOR 480 PHONE PLUG - I roto i te Stock:
4237
- Wahanga #:
M1026-13-155.5200 - Kaihanga:
IDT (Integrated Device Technology) - Whakaahuatanga:
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC - I roto i te Stock:
4074
