M0820-2R5205-R
Bussmann (Eaton)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona M0820-2R5205-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona M0820-2R5205-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | M0820-2R5205-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.68 | $1.511 | $1.142 | |||
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
| $0.94 | $0.873 | $0.856 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | M0820-2R5205-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 2F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 40634 pcs |
| Pepa Raraunga | M Series |
| Hua Hua | M0820-2R5205-R-001.jpg , M0820-2R5205-R-002.jpg , M0820-2R5205-R-003.jpg |
| Kāwai | Ngā Kaihautū |
| Putanga - Kua tohua | 2.5V |
| Te manawanui | -20%, +80% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.335" Dia (8.50mm) |
| Raupapa | PowerStor M |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial, Can |
| Ētahi Ingoa | 283-3010 M08202R5205R |
| Tae Mahi | -40°C ~ 60°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Life @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.138" (3.50mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.827" (21.00mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 100 mOhm @ 100Hz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 2F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 100 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 60°C |
| Te kaha | 2F |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Bussmann (Eaton). Kei a matou nga 40634 nga Bussmann (Eaton) M0820-2R5205-R kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
M0820-30K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 1.8UH 283MA 590 MOHM - I roto i te Stock:
8110
- Wahanga #:
M0820-48K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 10UH 91MA 5.7 OHM SMD - I roto i te Stock:
8829
- Wahanga #:
M0820-14K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 390NH 415MA 600 MOHM - I roto i te Stock:
9617
- Wahanga #:
M0820-24K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 1UH 418MA 270 MOHM SMD - I roto i te Stock:
8289
- Wahanga #:
M0820-38K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 3.9UH 167MA 1.7 OHM - I roto i te Stock:
8008
- Wahanga #:
M0820-10K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 270NH 510MA 400 MOHM - I roto i te Stock:
9798
- Wahanga #:
M0820-12K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 330NH 455MA 500 MOHM - I roto i te Stock:
8351
- Wahanga #:
M0820-22K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 820NH 444MA 240 MOHM - I roto i te Stock:
8774
- Wahanga #:
M0820-36K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 3.3UH 187MA 1.35 OHM - I roto i te Stock:
8946
- Wahanga #:
M0820-40K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 4.7UH 143MA 2.3 OHM - I roto i te Stock:
9785
- Wahanga #:
M0820-34K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 2.7UH 229MA 900 MOHM - I roto i te Stock:
9456
- Wahanga #:
M0820-46K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 8.2UH 99MA 4.8 OHM SMD - I roto i te Stock:
7795
- Wahanga #:
M0820-18K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 560NH 500MA 190 MOHM - I roto i te Stock:
9311
- Wahanga #:
M0820-44K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 6.8UH 114MA 3.6 OHM - I roto i te Stock:
7359
- Wahanga #:
M0820-32K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 2.2UH 250MA 760 MOHM - I roto i te Stock:
8678
- Wahanga #:
M0820-16K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 470NH 405MA 630 MOHM - I roto i te Stock:
8909
- Wahanga #:
M0820-20K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 680NH 475MA 210 MOHM - I roto i te Stock:
8339
- Wahanga #:
M0820-42K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 5.6UH 123MA 3.1 OHM - I roto i te Stock:
9431
- Wahanga #:
M0820-26K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 1.2UH 385MA 320 MOHM - I roto i te Stock:
9126
- Wahanga #:
M0820-28K - Kaihanga:
API Delevan - Whakaahuatanga:
FIXED IND 1.5UH 300MA 530 MOHM - I roto i te Stock:
8203
