B1020-2R5335-R
Bussmann (Eaton)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona B1020-2R5335-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona B1020-2R5335-R me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | B1020-2R5335-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | B1020-2R5335-R |
|---|---|
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) |
| Whakaahuatanga | CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 6003 pcs |
| Pepa Raraunga | B Series |
| Hua Hua | B1020-2R5335-R-001.jpg , B1020-2R5335-R-002.jpg |
| Kāwai | Ngā Kaihautū |
| Putanga - Kua tohua | 2.5V |
| Te manawanui | -20%, +80% |
| Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Raupapa | PowerStor B |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial, Can |
| Ētahi Ingoa | 283-2780 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Life @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.878" (22.30mm) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 150 mOhm @ 1kHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 3.3F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C |
| Te kaha | 3.3F |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Bussmann (Eaton). Kei a matou nga 6003 nga Bussmann (Eaton) B1020-2R5335-R kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
B1015 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4812
- Wahanga #:
B1030-2R5685-R - Kaihanga:
Bussmann (Eaton) - Whakaahuatanga:
CAP 6.8F -20% +80% 2.5V T/H - I roto i te Stock:
5865
- Wahanga #:
B1016 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4147
- Wahanga #:
B1020-2R5335 - Kaihanga:
Bussmann (Eaton) - Whakaahuatanga:
CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H - I roto i te Stock:
4547
- Wahanga #:
B1030 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4173
- Wahanga #:
B1032 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4783
- Wahanga #:
B1030-2R5685 - Kaihanga:
Bussmann (Eaton) - Whakaahuatanga:
CAP 6.8F -20% +80% 2.5V T/H - I roto i te Stock:
4897
- Wahanga #:
B1028T - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4633
- Wahanga #:
B1016NLT - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4866
- Wahanga #:
B1023 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4852
- Wahanga #:
B102 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.63" - I roto i te Stock:
6972
- Wahanga #:
B1020 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
5647
- Wahanga #:
B1016NL - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
5146
- Wahanga #:
B1030BNL - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4865
- Wahanga #:
B1013T - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
5595
- Wahanga #:
B1028 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4234
- Wahanga #:
B1030NL - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4592
- Wahanga #:
B1016T - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4569
- Wahanga #:
B1020A - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
4187
- Wahanga #:
B1014 - Kaihanga:
Pulse Electronics Corporation - Whakaahuatanga:
IC CHIP - I roto i te Stock:
5369
