PXF4055CAC
Arcolectric (Bulgin)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PXF4055CAC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PXF4055CAC me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PXF4055CAC |
|---|---|
| Kaihanga | Arcolectric (Bulgin) |
| Whakaahuatanga | CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $47.834 | $45.022 | $43.615 | $40.801 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PXF4055CAC |
|---|---|
| Kaihanga | Arcolectric (Bulgin) |
| Whakaahuatanga | CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 966 pcs |
| Pepa Raraunga | 4000 Series Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Momo | Multimode, Simplex, OM3 |
| Raupapa | Buccaneer® 4000 |
| Hoki Hoki | - |
| Ratonga | LSZH |
| Ētahi Ingoa | 708-2891 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa - Whānui | 82.0' (25.0m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae (Whakanui) Nga mea | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Te Hainatanga Whakataunga | - |
| Momo Hanga | 50/125 |
| Ngā āhuatanga | IP66, IP68, IP69K |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Fiber Optic LC To LC 50/125 82.0' (25.0m) |
| Tae - Hononga | Black, Blue |
| Tae - Taea | Aqua |
| Momo Tae | Buffered Fiber |
| Taara Taea | 0.08" (2.0mm) |
| Pana Radius | 10mm |
| Hononga Tuarua | LC |
| Hononga Tuatahi | LC |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Arcolectric (Bulgin). Kei a matou nga 966 nga Arcolectric (Bulgin) PXF4055CAC kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PXF550003 - Kaihanga:
Diodes Incorporated - Whakaahuatanga:
OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD - I roto i te Stock:
12110
- Wahanga #:
PXF4055BAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - I roto i te Stock:
860
- Wahanga #:
PXF4055CAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - I roto i te Stock:
1432
- Wahanga #:
PXF60-24S12 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 12V 60W - I roto i te Stock:
759
- Wahanga #:
PXF60-48S15 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 15V 60W - I roto i te Stock:
671
- Wahanga #:
PXF51003-AA - Kaihanga:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Whakaahuatanga:
2 -PORT PCIE BUS EXTENDER (EXPRE - I roto i te Stock:
445
- Wahanga #:
PXF60-48S3P3 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 3.3V 60W - I roto i te Stock:
731
- Wahanga #:
PXF60-24S15 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 15V 60W - I roto i te Stock:
773
- Wahanga #:
PXF4055AAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - I roto i te Stock:
1674
- Wahanga #:
PXF60-24S3P3 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 3.3V 60W - I roto i te Stock:
822
- Wahanga #:
PXF4054CAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - I roto i te Stock:
1305
- Wahanga #:
PXF60-24S05 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 5V 60W - I roto i te Stock:
756
- Wahanga #:
PXF4055BAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - I roto i te Stock:
1206
- Wahanga #:
PXF60-48S05 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 5V 60W - I roto i te Stock:
680
- Wahanga #:
PXF4055AAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - I roto i te Stock:
2182
- Wahanga #:
PXF4055BAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - I roto i te Stock:
1581
- Wahanga #:
PXF4055CAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - I roto i te Stock:
1385
- Wahanga #:
PXF4054CAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - I roto i te Stock:
882
- Wahanga #:
PXF4055AAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - I roto i te Stock:
1304
- Wahanga #:
PXF60-48S12 - Kaihanga:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Whakaahuatanga:
DC DC CONVERTER 12V 60W - I roto i te Stock:
717

