PXF4054BAB
Arcolectric (Bulgin)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PXF4054BAB me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona PXF4054BAB me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | PXF4054BAB |
|---|---|
| Kaihanga | Arcolectric (Bulgin) |
| Whakaahuatanga | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $31.527 | $29.674 | $28.747 | $26.892 | $25.408 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | PXF4054BAB |
|---|---|
| Kaihanga | Arcolectric (Bulgin) |
| Whakaahuatanga | CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1301 pcs |
| Pepa Raraunga | 4000 Series Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Momo | Multimode, Simplex, OM1 |
| Raupapa | Buccaneer® 4000 |
| Hoki Hoki | - |
| Ratonga | - |
| Ētahi Ingoa | 708-2873 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa - Whānui | 32.8' (10.0m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Tae (Whakanui) Nga mea | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Te Hainatanga Whakataunga | - |
| Momo Hanga | 62.5/125 |
| Ngā āhuatanga | IP66, IP68, IP69K |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Tae - Hononga | Black, Blue |
| Tae - Taea | Orange |
| Momo Tae | Buffered Fiber |
| Taara Taea | 0.08" (2.0mm) |
| Pana Radius | 30mm |
| Hononga Tuarua | LC |
| Hononga Tuatahi | LC |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Arcolectric (Bulgin). Kei a matou nga 1301 nga Arcolectric (Bulgin) PXF4054BAB kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
PXF4055BAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - I roto i te Stock:
860
- Wahanga #:
PXF4053BAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - I roto i te Stock:
1963
- Wahanga #:
PXF4055AAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - I roto i te Stock:
2182
- Wahanga #:
PXF4053AAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - I roto i te Stock:
2913
- Wahanga #:
PXF4054CAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - I roto i te Stock:
1305
- Wahanga #:
PXF4053CAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - I roto i te Stock:
1918
- Wahanga #:
PXF4055BAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - I roto i te Stock:
1206
- Wahanga #:
PXF4054BAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - I roto i te Stock:
860
- Wahanga #:
PXF4055AAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - I roto i te Stock:
1304
- Wahanga #:
PXF4054CAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - I roto i te Stock:
1808
- Wahanga #:
PXF4054AAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - I roto i te Stock:
1547
- Wahanga #:
PXF4054CAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - I roto i te Stock:
882
- Wahanga #:
PXF4054AAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - I roto i te Stock:
1825
- Wahanga #:
PXF4053 - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
PNL MNT HOUSING FOR LC CONN - I roto i te Stock:
10807
- Wahanga #:
PXF4051CAC - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - I roto i te Stock:
1123
- Wahanga #:
PXF4055BAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - I roto i te Stock:
1581
- Wahanga #:
PXF4054AAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - I roto i te Stock:
1989
- Wahanga #:
PXF4051CAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - I roto i te Stock:
1880
- Wahanga #:
PXF4055AAB - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - I roto i te Stock:
1674
- Wahanga #:
PXF4054BAA - Kaihanga:
Arcolectric (Bulgin) - Whakaahuatanga:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - I roto i te Stock:
1478

