10AS057N1F40I1SG
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 10AS057N1F40I1SG me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 10AS057N1F40I1SG me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 10AS057N1F40I1SG |
|---|---|
| Kaihanga | Altera (Intel® Programmable Solutions Group) |
| Whakaahuatanga | IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 3 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2,117.384 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 10AS057N1F40I1SG |
|---|---|
| Kaihanga | Altera (Intel® Programmable Solutions Group) |
| Whakaahuatanga | IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 15 pcs |
| Pepa Raraunga | Arria® 10 Device OverviewArria 10 Device DatasheetArria 10 Device Overview |
| Hua Hua | 10AS057N1F40I1SG.jpg |
| Kāwai | Nga Rohe Whakaraupapa (IC) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 1517-FCBGA (40x40) |
| Tere | 1.5GHz |
| Raupapa | Arria 10 SX |
| Rahi RAM | 256KB |
| Ngā Āhuatanga Tuatahi | FPGA - 570K Logic Elements |
| Nga Papahanga Reo | DMA, POR, WDT |
| Packaging | Tray |
| Paa / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Tae Mahi | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Tau o I / O | 588 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Rahi Flash | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 570K Logic Elements 256KB 1.5GHz 1517-FCBGA (40x40) |
| Te tukatuka Core | Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™ |
| Hononga | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Whakaahuatanga | MCU, FPGA |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Altera (Intel® Programmable Solutions Group). Kei a matou nga 15 nga Altera (Intel® Programmable Solutions Group) 10AS057N1F40I1SG kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
10AS057K4F35E3SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 396 I/O 1152FBGA - I roto i te Stock:
38
- Wahanga #:
10AS057N3F40E2LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
22
- Wahanga #:
10AS057N2F40E1HG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
21
- Wahanga #:
10AS057N2F40I1HG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
16
- Wahanga #:
10AS057K4F40I3LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 696 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
25
- Wahanga #:
10AS057N2F40E1SG - Kaihanga:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
20
- Wahanga #:
10AS057N3F40E2SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
23
- Wahanga #:
10AS057K4F40E3LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 696 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
30
- Wahanga #:
10AS057K4F35I3LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 396 I/O 1152FBGA - I roto i te Stock:
29
- Wahanga #:
10AS057K4F40I3SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 696 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
34
- Wahanga #:
10AS057N1F40I1HG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
17
- Wahanga #:
10AS057K4F35I3SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 396 I/O 1152FBGA - I roto i te Stock:
37
- Wahanga #:
10AS057N2F40I2LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
15
- Wahanga #:
10AS057N2F40E2LG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
21
- Wahanga #:
10AS057N1F40E1SG - Kaihanga:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
17
- Wahanga #:
10AS057N2F40I1SG - Kaihanga:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
16
- Wahanga #:
10AS057N1F40E1HG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
19
- Wahanga #:
10AS057K4F40E3SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 696 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
41
- Wahanga #:
10AS057N2F40I2SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
23
- Wahanga #:
10AS057N2F40E2SG - Kaihanga:
Intel® FPGAs - Whakaahuatanga:
IC SOC FPGA 588 I/O 1517FBGA - I roto i te Stock:
28
