0039000059-11-V2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0039000059-11-V2-D me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0039000059-11-V2-D me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0039000059-11-V2-D |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | 11" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.257 | $0.222 | $0.201 | $0.181 | $0.161 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0039000059-11-V2-D |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | 11" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 148616 pcs |
| Pepa Raraunga | 00390000yy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Hua Hua | 0039000059-11-V2-D-001.jpg , 0039000059-11-V2-D-002.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Waea Wire | 22 AWG |
| Raupapa | Mini-Fit Jr |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Kaihautū | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 11.0" (279.4mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Violet 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.0" (279.4mm) |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Whakautu Whakamutunga | Socket to Socket |
| Tae | Violet |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Affinity Medical Technologies - a Molex company. Kei a matou nga 148616 nga Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000059-11-V2-D kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
8T310F98AN - Kaihanga:
Souriau Connection Technology - Whakaahuatanga:
8T 6C 6#20 PIN RECP - I roto i te Stock:
2276
