0008500113-05-L1
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0008500113-05-L1 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 0008500113-05-L1 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.235 | $0.18 | $0.165 | $0.157 | $0.129 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| Kaihanga | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Whakaahuatanga | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 183603 pcs |
| Pepa Raraunga | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Hua Hua | 0008500113-05-L1-001.jpg , 0008500113-05-L1-002.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Waea Wire | 30 AWG |
| Raupapa | KK 2759 |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Kaihautū | 1 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 5.00" (127.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Blue 30 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm) |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Tin |
| Whakautu Whakamutunga | Socket to Cable (Round) |
| Tae | Blue |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Affinity Medical Technologies - a Molex company. Kei a matou nga 183603 nga Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-05-L1 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
50739061474600F - Kaihanga:
Dialight - Whakaahuatanga:
PANEL INDICATOR INCAND 6V BLUE - I roto i te Stock:
42868
