SMCJ51CAHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMCJ51CAHR7G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMCJ51CAHR7G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SMCJ51CAHR7G |
|---|---|
| Kaihanga | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1700 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.147 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SMCJ51CAHR7G |
|---|---|
| Kaihanga | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 138980 pcs |
| Pepa Raraunga | SMCJ5.0(A) - SMCJ170(A) |
| Hua Hua | SMCJ51CAHR7G.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 51V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 82.4V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 56.7V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AB (SMC) |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, SMCJ |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 19A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | Automotive |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko TSC (Taiwan Semiconductor). Kei a matou nga 138980 nga TSC (Taiwan Semiconductor) SMCJ51CAHR7G kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SMCJ51CAHE3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
163924
- Wahanga #:
SMCJ51E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB - I roto i te Stock:
131942
- Wahanga #:
SMCJ51CE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB - I roto i te Stock:
130938
- Wahanga #:
SMCJ51CA-M3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
155673
- Wahanga #:
SMCJ51CAHM6G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
273867
- Wahanga #:
SMCJ54-E3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB - I roto i te Stock:
5194
- Wahanga #:
SMCJ51CAE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
135278
- Wahanga #:
SMCJ54-E3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB - I roto i te Stock:
5800
- Wahanga #:
SMCJ51CHE3/57T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51VWM 91.1VC SMC - I roto i te Stock:
4715
- Wahanga #:
SMCJ51CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
255210
- Wahanga #:
SMCJ51CA-Q - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V SMC - I roto i te Stock:
222518
- Wahanga #:
SMCJ51HE3/57T - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51VWM 91.1VC SMC - I roto i te Stock:
4851
- Wahanga #:
SMCJ51CHE3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB - I roto i te Stock:
4821
- Wahanga #:
SMCJ51CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V SMC - I roto i te Stock:
441139
- Wahanga #:
SMCJ51CA-QH - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V SMC - I roto i te Stock:
133788
- Wahanga #:
SMCJ51HE3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 91.1V DO214AB - I roto i te Stock:
4293
- Wahanga #:
SMCJ51CA-HRAT7 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
8117
- Wahanga #:
SMCJ51CA-M3/9AT - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
158055
- Wahanga #:
SMCJ51CAHE3/57T - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB - I roto i te Stock:
127408
- Wahanga #:
SMCJ54 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 54V 91.46V DO214AB - I roto i te Stock:
230213
