SMB10J33A R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMB10J33A R5G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMB10J33A R5G me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SMB10J33A R5G |
|---|---|
| Kaihanga | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 850 pcs | 1700 pcs | 2550 pcs | 5950 pcs | 21250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.084 | $0.075 | $0.069 | $0.064 | $0.06 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SMB10J33A R5G |
|---|---|
| Kaihanga | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 388194 pcs |
| Pepa Raraunga | SMB10J9.0A - SMB10J40A |
| Hua Hua | SMB10J33A R5G.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 33V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 53.3V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 36.7V |
| Ngā Hononga Korekore | 1 |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AA (SMB) |
| Raupapa | SMB10J |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 1000W (1kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB |
| Ētahi Ingoa | SMB10J33A R5GTR SMB10J33A R5GTR-ND SMB10J33AR5GTR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 18.8A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko TSC (Taiwan Semiconductor). Kei a matou nga 388194 nga TSC (Taiwan Semiconductor) SMB10J33A R5G kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SMB10J33A-M3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
220725
- Wahanga #:
SMB10J30AHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
334974
- Wahanga #:
SMB10J30CAHM4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
257302
- Wahanga #:
SMB10J33AHE3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
209617
- Wahanga #:
SMB10J33A-E3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
235180
- Wahanga #:
SMB10J33CAHM4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
286421
- Wahanga #:
SMB10J33-E3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 59V DO214AA - I roto i te Stock:
4175
- Wahanga #:
SMB10J33AHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
161346
- Wahanga #:
SMB10J30CA M4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
262973
- Wahanga #:
SMB10J33-E3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33VWM 59VC SMB - I roto i te Stock:
5422
- Wahanga #:
SMB10J30CA R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
261352
- Wahanga #:
SMB10J33CA R5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
261413
- Wahanga #:
SMB10J33A-M3/52 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
228116
- Wahanga #:
SMB10J33AHE3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
179810
- Wahanga #:
SMB10J30HE3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 53.5V DO214AA - I roto i te Stock:
4338
- Wahanga #:
SMB10J30CAHR5G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
160781
- Wahanga #:
SMB10J30HE3/52 - Kaihanga:
Vishay Semiconductor Diodes Division - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30VWM 53.5VC SMB - I roto i te Stock:
4050
- Wahanga #:
SMB10J33A-E3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
231053
- Wahanga #:
SMB10J30AHE3/5B - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA - I roto i te Stock:
211317
- Wahanga #:
SMB10J33CA M4G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA - I roto i te Stock:
234316
