SMAJ18CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMAJ18CATR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona SMAJ18CATR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | SMAJ18CATR |
|---|---|
| Kaihanga | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 18V 29.2V SMA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.189 | $0.134 | $0.105 | $0.079 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.056 | $0.045 | $0.034 | $0.03 | ||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | SMAJ18CATR |
|---|---|
| Kaihanga | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 18V 29.2V SMA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 838821 pcs |
| Pepa Raraunga | SMAJ Series |
| Hua Hua | SMAJ18CATR.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 18V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 29.2V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 20V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMA (DO-214AC) |
| Raupapa | - |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Packaging | Original-Reel® |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 1655-1744-6 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 13.7A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions. Kei a matou nga 838821 nga Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions SMAJ18CATR kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
SMAJ18HE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
5684
- Wahanga #:
SMAJ18HE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
6021
- Wahanga #:
SMAJ18CAHE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
463659
- Wahanga #:
SMAJ18CAHE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
503322
- Wahanga #:
SMAJ18CA-TR - Kaihanga:
STMicroelectronics - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 39.3V SMA - I roto i te Stock:
540874
- Wahanga #:
SMAJ20-E3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC - I roto i te Stock:
5247
- Wahanga #:
SMAJ20-E3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC - I roto i te Stock:
5380
- Wahanga #:
SMAJ18CAHR3G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
491373
- Wahanga #:
SMAJ18CA-M3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
505336
- Wahanga #:
SMAJ18CA-Q - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V SMA - I roto i te Stock:
558013
- Wahanga #:
SMAJ18CAE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
439757
- Wahanga #:
SMAJ18CHE3/5A - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
5736
- Wahanga #:
SMAJ20 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 20V 34.02V DO214AC - I roto i te Stock:
373004
- Wahanga #:
SMAJ18CA-TP - Kaihanga:
Micro Commercial Components (MCC) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
810039
- Wahanga #:
SMAJ18CAHM2G - Kaihanga:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC - I roto i te Stock:
532016
- Wahanga #:
SMAJ18E3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
432184
- Wahanga #:
SMAJ18CA-QH - Kaihanga:
Bourns, Inc. - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 29.2V SMA - I roto i te Stock:
306713
- Wahanga #:
SMAJ18CHE3/61 - Kaihanga:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
5244
- Wahanga #:
SMAJ200 - Kaihanga:
Hamlin / Littelfuse - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 200V 340.2V DO214AC - I roto i te Stock:
453800
- Wahanga #:
SMAJ18CE3/TR13 - Kaihanga:
Microsemi - Whakaahuatanga:
TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC - I roto i te Stock:
428626
