3.0SMI75CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 3.0SMI75CATR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 3.0SMI75CATR me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 3.0SMI75CATR |
|---|---|
| Kaihanga | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions |
| Whakaahuatanga | DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 42000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.063 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 3.0SMI75CATR |
|---|---|
| Kaihanga | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions |
| Whakaahuatanga | DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 315285 pcs |
| Pepa Raraunga | 3.0SMI Series |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 75V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 121V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 83.3V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SMC (DO-214AB) |
| Raupapa | 3.0SMI |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | DO-214AB, SMC |
| Ētahi Ingoa | 1655-2086-2 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 24.8A |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Mahinga Korero | 1 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions. Kei a matou nga 315285 nga Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions 3.0SMI75CATR kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
3.0SMI85CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
334461
- Wahanga #:
3.0SMI7.5ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
346148
- Wahanga #:
3.0SMI78ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
314816
- Wahanga #:
3.0SMI64CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
242932
- Wahanga #:
3.0SMI8.5CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
304740
- Wahanga #:
3.0SMI8.5ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
342081
- Wahanga #:
3.0SMI7.5CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
345156
- Wahanga #:
3.0SMI70ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
337437
- Wahanga #:
3.0SMI7.0ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
381856
- Wahanga #:
3.0SMI7.0CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
341653
- Wahanga #:
3.0SMI70CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
236380
- Wahanga #:
3.0SMI9.0CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
350666
- Wahanga #:
3.0SMI8.0ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
315831
- Wahanga #:
3.0SMI85ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
307152
- Wahanga #:
3.0SMI75ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
297146
- Wahanga #:
3.0SMI9.0ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
356681
- Wahanga #:
3.0SMI60CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
356502
- Wahanga #:
3.0SMI8.0CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
343131
- Wahanga #:
3.0SMI78CATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
367973
- Wahanga #:
3.0SMI64ATR - Kaihanga:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Whakaahuatanga:
DIODE TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS - I roto i te Stock:
357519
