BZW50-100B
STMicroelectronics
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona BZW50-100B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona BZW50-100B me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | BZW50-100B |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 228V R-6 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.073 | $0.963 | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | BZW50-100B |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Whakaahuatanga | TVS DIODE 100V 228V R-6 |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 41092 pcs |
| Pepa Raraunga | BZW50-10, B,180, B |
| Hua Hua | BZW50-100B.jpg |
| Kāwai | Tiaki Awhe |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 100V |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 228V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 111V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | R-6 |
| Raupapa | BZW50, TRANSIL™ |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 5000W (5kW) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Paa / Case | R6, Axial |
| Ētahi Ingoa | 497-12039-1 |
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 263A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | 1150pF @ 1MHz |
| Mahinga Korero | 1 |
| Tau Wae Tuakiri | BZW50 |
| Nga tono | General Purpose |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko STMicroelectronics. Kei a matou nga 41092 nga STMicroelectronics BZW50-100B kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
KTR10EZPF5111 - Kaihanga:
LAPIS Semiconductor - Whakaahuatanga:
RES SMD 5.11K OHM 1% 1/8W 0805 - I roto i te Stock:
3473195
