YF8U14-020VA3XLEAX
SICK
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona YF8U14-020VA3XLEAX me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona YF8U14-020VA3XLEAX me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | YF8U14-020VA3XLEAX |
|---|---|
| Kaihanga | SICK |
| Whakaahuatanga | CBL FEM M8-4 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.32 | $5.87 | $5.268 | $5.117 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.515 | $4.214 | $4.124 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | YF8U14-020VA3XLEAX |
|---|---|
| Kaihanga | SICK |
| Whakaahuatanga | CBL FEM M8-4 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 7702 pcs |
| Pepa Raraunga | YF8U14-020VA3XLEAX Datasheet |
| Hua Hua | YF8U14-020VA3XLEAX.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP65, IP66K, IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 1882-1720 2095888 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 6.56' (2.00m) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | M8 Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko SICK. Kei a matou nga 7702 nga SICK YF8U14-020VA3XLEAX kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
YF880012-61NF - Kaihanga:
Laird Technologies - Antennas - Whakaahuatanga:
RF ANT 920MHZ YAGI N FEM BRKT MT - I roto i te Stock:
865
- Wahanga #:
YF8U13-100VA1XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-3 10M - I roto i te Stock:
4687
- Wahanga #:
CA62803P19784 - Kaihanga:
Conxall / Switchcraft - Whakaahuatanga:
MINI-CON-X CABLE ASSEMBLY, 3 POS - I roto i te Stock:
5370
- Wahanga #:
YF8U14-011VA3FYDN2 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
Y CBL MLS TO CAN-USB & PWR - I roto i te Stock:
1637
- Wahanga #:
1403957 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL ASSY 4POS SCKT-WIRE 3M - I roto i te Stock:
4615
- Wahanga #:
YF88008-61NF - Kaihanga:
Laird Technologies - Antennas - Whakaahuatanga:
RF ANT 920MHZ YAGI N FEM BRKT MT - I roto i te Stock:
1004
- Wahanga #:
YF8U14-020UA3M2A14 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-4 TO MALE M12-4 2M - I roto i te Stock:
3801
- Wahanga #:
YF8U13-020VA1XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-3 2M - I roto i te Stock:
8598
- Wahanga #:
YF8U13-050VA1XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-3 5M - I roto i te Stock:
6339
- Wahanga #:
YF8U14-C60UA3M2A14 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-4 TO MALE M12-4 0.6M - I roto i te Stock:
4931
- Wahanga #:
1418604 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA 15M - I roto i te Stock:
1051
- Wahanga #:
1405538 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
5767
- Wahanga #:
LR0400108 YL358 - Kaihanga:
Alpha Wire - Whakaahuatanga:
MINIM INTTHR TO 16AWG 03POL - I roto i te Stock:
3096
- Wahanga #:
YF8U14-100VA3XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-4 10M - I roto i te Stock:
4487
- Wahanga #:
1622234 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
K-8E-M23MK/5 0-H00/OE-C5-S - I roto i te Stock:
330
- Wahanga #:
YF8U14-050VA3XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-4 5M - I roto i te Stock:
7138
- Wahanga #:
YF8U14-050UA3M2A14 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M8-4 TO MALE M12-4 5M - I roto i te Stock:
3384
- Wahanga #:
1411505 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
NBC-MSD/ 2 0-93K SCO - I roto i te Stock:
2819
- Wahanga #:
SS-030000-F00-YSB01 - Kaihanga:
Amphenol LTW - Whakaahuatanga:
M 12 - I roto i te Stock:
6902
- Wahanga #:
21349500477015 - Kaihanga:
HARTING - Whakaahuatanga:
ETHERNET CABLE M12-D - I roto i te Stock:
1891
