YF2A15-015UB5M2A15
SICK
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona YF2A15-015UB5M2A15 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona YF2A15-015UB5M2A15 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | YF2A15-015UB5M2A15 |
|---|---|
| Kaihanga | SICK |
| Whakaahuatanga | CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 1.5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.731 | $8.783 | $8.415 | $7.889 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $7.626 | $7.205 | $6.995 | |||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | YF2A15-015UB5M2A15 |
|---|---|
| Kaihanga | SICK |
| Whakaahuatanga | CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 1.5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | |
| He Rahinga Kei te wātea | 4940 pcs |
| Pepa Raraunga | YF2A15-015UB5M2A15 Datasheet |
| Hua Hua | YF2A15-015UB5M2A15.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP65, IP66K, IP67 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 1882-1713 2096008 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 4.92' (1.50m) |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 4.92' (1.50m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M12 Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko SICK. Kei a matou nga 4940 nga SICK YF2A15-015UB5M2A15 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
YF2201500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL - I roto i te Stock:
27785
- Wahanga #:
YF2321500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
508 TB RISING CLAMP 3RD - I roto i te Stock:
21589
- Wahanga #:
YF2A14-C60UB3M2A14 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL M12-4 FEM TO M12-4 MALE 0.6M - I roto i te Stock:
5471
- Wahanga #:
YF2A15-050VB5XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL M12-5 FEM A-CODE 5M - I roto i te Stock:
5979
- Wahanga #:
YF2A15-100UB5M2A15 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 10M - I roto i te Stock:
1923
- Wahanga #:
YF2A15-010UB5M2A15 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 1M - I roto i te Stock:
5631
- Wahanga #:
YF2A14-050UB3XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CORD PUR 4POS FEMALE M12 5M - I roto i te Stock:
4566
- Wahanga #:
YF2221500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
508 TB RISING CLAMP 3RD - I roto i te Stock:
25645
- Wahanga #:
YF2401500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL - I roto i te Stock:
21531
- Wahanga #:
YF211U2C803NQ - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH KEYLOCK 2POS DPDT 4A 125V - I roto i te Stock:
4952
- Wahanga #:
YF2A15-C60UB5M2A15 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 0.6M - I roto i te Stock:
4492
- Wahanga #:
YF2A14-020UB3XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CORD PUR 4POS FEMALE M12 2M - I roto i te Stock:
7110
- Wahanga #:
YF2421500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
508 TB RISING CLAMP 3RD - I roto i te Stock:
22379
- Wahanga #:
YF2A15-050UB5M2A15 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 5M - I roto i te Stock:
3296
- Wahanga #:
YF2301500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL - I roto i te Stock:
22235
- Wahanga #:
YF211U2C2WCNQ - Kaihanga:
C&K - Whakaahuatanga:
SWITCH KEYLOCK 2POS DPDT 4A 125V - I roto i te Stock:
4888
- Wahanga #:
YF2121500000G - Kaihanga:
Anytek (Amphenol Anytek) - Whakaahuatanga:
508 TB RISING CLAMP 3RD - I roto i te Stock:
27938
- Wahanga #:
YF2A15-020UB5M2A15 - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL FEM M12-5 TO MALE M12-5 2M - I roto i te Stock:
4682
- Wahanga #:
YF2A15-020VB5XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CBL M12-5 FEM A-CODE 2M - I roto i te Stock:
7344
- Wahanga #:
YF2A14-050VB3XLEAX - Kaihanga:
SICK - Whakaahuatanga:
CORD 4POS FEMALE M12 5M - I roto i te Stock:
6194
