1532603
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1532603 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1532603 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1532603 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1532603 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4084 pcs |
| Pepa Raraunga | 1532603 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-3P- 6 0-410/MINFR |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 19.69' (6.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 19.69' (6.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 4084 nga Phoenix Contact 1532603 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
153256-2020-RB - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
CONN 2MM SKT 56POS THRU-BRD SMD - I roto i te Stock:
23685
- Wahanga #:
153260-2020-TB - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
CONN SKT 2MM 60POS THRU-BRD SMD - I roto i te Stock:
5028
- Wahanga #:
15326 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET DBL 5POS - I roto i te Stock:
10090
- Wahanga #:
153259-3 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
CONN QC RCPT 0.250 SOLDER - I roto i te Stock:
308338
- Wahanga #:
153260-2000-TB - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
CONN SKT 2MM 60POS THRU-BRD SMD - I roto i te Stock:
4070
- Wahanga #:
153256-1 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
3 M/M LANCE LESS SOCKET - I roto i te Stock:
564911
- Wahanga #:
153260-2020-RB - Kaihanga:
3M - Whakaahuatanga:
CONN 2MM SKT 60POS THRU-BRD SMD - I roto i te Stock:
20072
- Wahanga #:
153270-7 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
CONN TERM RCPT 16-20AWG CRIMP - I roto i te Stock:
757472
- Wahanga #:
1532564 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 4M - I roto i te Stock:
4816
- Wahanga #:
15327 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET DBL 12POS - I roto i te Stock:
6191
- Wahanga #:
1532593 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 3POS YEL PVC STR-OPEN 4M - I roto i te Stock:
5025

