1523078
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1523078 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1523078 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1523078 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 4POS M12 PLUG-PLUG 0.5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | Get a quote | ||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1523078 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 4POS M12 PLUG-PLUG 0.5M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4415 pcs |
| Pepa Raraunga | 1523078 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP65, IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-4P-M12MSD/ 0,5-930/M12MSD SAC-4P-M12MSD/0,5-930/M12MSD |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 1.64' (500.00mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 04 pos Male to Male 1.64' (500.00mm) |
| Tae | Multiple |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | M12 Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | M12 Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 4415 nga Phoenix Contact 1523078 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1523010 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL 8POS M12 PLUG-R/A SCKT 0.3M - I roto i te Stock:
1222
- Wahanga #:
15230 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET MINI 50POS - I roto i te Stock:
3695
- Wahanga #:
1523036 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 8POS - I roto i te Stock:
920
- Wahanga #:
152301-2 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
CONN RING STUD RETAIN 16-20AWG - I roto i te Stock:
1236038
- Wahanga #:
15233 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET MINI 50POS - I roto i te Stock:
2761
- Wahanga #:
1523010000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
4840
- Wahanga #:
1523023 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 8POS - I roto i te Stock:
1185
- Wahanga #:
15231 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET MINI 25POS - I roto i te Stock:
6996
- Wahanga #:
1523052 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SENSOR/ACTUATOR CABLE - I roto i te Stock:
4446
- Wahanga #:
1523160000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
31954
- Wahanga #:
1523230 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN PLUG MALE 4POS SCREW - I roto i te Stock:
6994
- Wahanga #:
1523110000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
5540
- Wahanga #:
152339-000 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
D-602-0123 - I roto i te Stock:
1180
- Wahanga #:
1523260000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
28413
- Wahanga #:
1523210000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
29658
- Wahanga #:
1523007 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL SENSOR/ACT 8-POS UNCONFIG - I roto i te Stock:
5154
- Wahanga #:
1523360000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
25523
- Wahanga #:
15232 - Kaihanga:
Keystone Electronics Corp. - Whakaahuatanga:
BOARD TERM TURRET MINI 50POS - I roto i te Stock:
6697
- Wahanga #:
1523060000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM - I roto i te Stock:
34427
- Wahanga #:
1523049 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 8POS - I roto i te Stock:
1027

