1443886
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1443886 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1443886 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1443886 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 5POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.129 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1443886 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 5POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1464 pcs |
| Pepa Raraunga | 1443886 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-5P-MINMR/1 5-440/MINFR PWR |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 4.92' (1.50m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 4.92' (1.50m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 1464 nga Phoenix Contact 1443886 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1443860 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1677
- Wahanga #:
1443831 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1524
- Wahanga #:
1443899 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1397
- Wahanga #:
1443938 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
684
- Wahanga #:
1443966-1 - Kaihanga:
Agastat Relays / TE Connectivity - Whakaahuatanga:
RING FOR TAB HSG.10 POS N PRIN - I roto i te Stock:
20014
- Wahanga #:
1443941 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
568
- Wahanga #:
1443844 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1130
- Wahanga #:
1443954 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
2117
- Wahanga #:
1443873 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1527
- Wahanga #:
1443912 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1532
- Wahanga #:
1443857 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1456
- Wahanga #:
1443800000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
HDR PIN 5MM 12POS GR GOLD - I roto i te Stock:
5055
- Wahanga #:
1443925 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1071
- Wahanga #:
1443909 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
2083
- Wahanga #:
1443967 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1552
- Wahanga #:
1443900000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
RSV 1.6 LSF 12 GR 3.2 SN - I roto i te Stock:
6497
- Wahanga #:
1443802 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1471
- Wahanga #:
1443792 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
867
- Wahanga #:
1443828 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1465
- Wahanga #:
1443815 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS - I roto i te Stock:
1315

