1429402
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1429402 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1429402 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1429402 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 4POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $72.912 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1429402 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE 4POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 542 pcs |
| Pepa Raraunga | 1429402 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | - |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-4P-MINMS/25 0-960 VAL |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 82.0' (25.0m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 82.0' (25.0m) |
| Tae | Orange |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 542 nga Phoenix Contact 1429402 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1429473 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
611
- Wahanga #:
1429350 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
1515
- Wahanga #:
1429376 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
846
- Wahanga #:
1429499 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
513
- Wahanga #:
1429392 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
467
- Wahanga #:
1429347 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
264
- Wahanga #:
1429318 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
498
- Wahanga #:
14295 - Kaihanga:
Conxall / Switchcraft - Whakaahuatanga:
MAXI-CON DUST COVER - I roto i te Stock:
85088
- Wahanga #:
1429363 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
1083
- Wahanga #:
1429431 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
301
- Wahanga #:
1429428 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
330
- Wahanga #:
1429460 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
849
- Wahanga #:
1429321 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
522
- Wahanga #:
1429415 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
353
- Wahanga #:
1429486 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
601
- Wahanga #:
1429444 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
1213
- Wahanga #:
1429457 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
974
- Wahanga #:
1429334 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
286
- Wahanga #:
1429389 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 4POS - I roto i te Stock:
605
- Wahanga #:
14293SP - Kaihanga:
Conxall / Switchcraft - Whakaahuatanga:
MX GASKET "OLD STYLE" BUNA - I roto i te Stock:
106003

