1420947
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1420947 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1420947 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1420947 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.639 | $7.948 | $7.343 | $6.997 | $6.565 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1420947 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 4908 pcs |
| Pepa Raraunga | 1420947 Datasheet |
| Hua Hua | 1420947.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 277-15765 SACC-E-MINF-2CON-NPT12-547/1,0 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Blue, Brown |
| Momo Tae | Individual |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 2 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 4908 nga Phoenix Contact 1420947 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1420930 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B6 FOR SINGLE LOC - I roto i te Stock:
6440
- Wahanga #:
1420928 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B24 SCREW LOCKING - I roto i te Stock:
3283
- Wahanga #:
1420936 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B24 WITH DOUBLE L - I roto i te Stock:
5780
- Wahanga #:
1420955 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
3477
- Wahanga #:
1420929 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B24 SCREW LOCKING - I roto i te Stock:
3243
- Wahanga #:
1420934 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B24 FOR SINGLE LO - I roto i te Stock:
7426
- Wahanga #:
1420948 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
4096
- Wahanga #:
1420949 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
4369
- Wahanga #:
1420927 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M40 - I roto i te Stock:
1929
- Wahanga #:
1420953 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
4801
- Wahanga #:
1420957 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
2641
- Wahanga #:
1420951 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 6POS - I roto i te Stock:
3443
- Wahanga #:
1420950 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
3460
- Wahanga #:
1420932 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B16 FOR DOUBLE LO - I roto i te Stock:
7868
- Wahanga #:
1420956 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 6POS - I roto i te Stock:
3466
- Wahanga #:
1420931 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B16 FOR SINGLE LO - I roto i te Stock:
6738
- Wahanga #:
1420952 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4365
- Wahanga #:
1420933 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SLEEVE HOUSING B16 WITH DOUBLE L - I roto i te Stock:
5899
- Wahanga #:
1420926 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M32 - I roto i te Stock:
1777
- Wahanga #:
1420954 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
4827
