1419042
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1419042 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1419042 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1419042 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS MALE M12 15M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.353 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1419042 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS MALE M12 15M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1237 pcs |
| Pepa Raraunga | 1419042 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 49.2' (15.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Male to Wire Leads 49.2' (15.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | M12 Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 1237 nga Phoenix Contact 1419042 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1419041 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE M12 10M - I roto i te Stock:
1511
- Wahanga #:
1419034 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE,RA M12 2M - I roto i te Stock:
3811
- Wahanga #:
1419036 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE,RA M12 10M - I roto i te Stock:
1614
- Wahanga #:
1419047 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA M12 15M - I roto i te Stock:
1047
- Wahanga #:
1419039 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE M12 2M - I roto i te Stock:
4181
- Wahanga #:
1419050 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS FMALE-MALE M12 500MM - I roto i te Stock:
3573
- Wahanga #:
1419043 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE M12 20M - I roto i te Stock:
818
- Wahanga #:
1419035 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE,RA M12 5M - I roto i te Stock:
2643
- Wahanga #:
1419051 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL ASSY 5POS FMALE-MALE M12 1M - I roto i te Stock:
4255
- Wahanga #:
1419038 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE,RA M12 20M - I roto i te Stock:
740
- Wahanga #:
1419033 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE M12 20M - I roto i te Stock:
801
- Wahanga #:
1419045 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA M12 5M - I roto i te Stock:
2683
- Wahanga #:
1419040 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE M12 5M - I roto i te Stock:
1924
- Wahanga #:
1419032 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE M12 15M - I roto i te Stock:
1050
- Wahanga #:
1419037 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE,RA M12 15M - I roto i te Stock:
919
- Wahanga #:
1419052 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL ASSY 5POS FMALE-MALE M12 2M - I roto i te Stock:
2333
- Wahanga #:
1419044 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA M12 2M - I roto i te Stock:
4209
- Wahanga #:
1419046 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA M12 10M - I roto i te Stock:
1565
- Wahanga #:
1419048 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS MALE, RA M12 20M - I roto i te Stock:
840
- Wahanga #:
1419049 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS FMALE-MALE M12 300MM - I roto i te Stock:
3641

