1418426
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1418426 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1418426 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1418426 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.799 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1418426 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2616 pcs |
| Pepa Raraunga | 1418426 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 6.56' (2.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Wire Leads 6.56' (2.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 2616 nga Phoenix Contact 1418426 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1418413 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P4C PLUG-PLUG 0.98' - I roto i te Stock:
2594
- Wahanga #:
1418342 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FLUSH-TYPE CONNECTOR UNIVERSAL 4 - I roto i te Stock:
11460
- Wahanga #:
1418400000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
RSV 1.6 LS 24 GR 4.5 AU - I roto i te Stock:
2648
- Wahanga #:
1418339 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FLUSH-TYPE CONNECTOR UNIVERSAL 4 - I roto i te Stock:
14720
- Wahanga #:
1418352 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SENSOR CABLES / ACTUATOR CABLES - I roto i te Stock:
1636
- Wahanga #:
1418484 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 5M - I roto i te Stock:
1623
- Wahanga #:
1418468 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 20M - I roto i te Stock:
873
- Wahanga #:
1418300000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
RSV 1.6 LB 24 GR 4.5 SN - I roto i te Stock:
2183
- Wahanga #:
1418445 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE COVER B16 SCREW LOCKI - I roto i te Stock:
2916
- Wahanga #:
1418446 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE COVER B24 SCREW LOCKI - I roto i te Stock:
2929
- Wahanga #:
1418280 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P4C PLUG-PLUG 6.56' - I roto i te Stock:
2425
- Wahanga #:
1418341 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FLUSH-TYPE CONNECTOR UNIVERSAL 4 - I roto i te Stock:
10807
- Wahanga #:
1418277 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE MOD 8P4C PLUG-PLUG 6.56' - I roto i te Stock:
3558
- Wahanga #:
1418444 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE COVER B10 SCREW LOCKI - I roto i te Stock:
3334
- Wahanga #:
1418442 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 10M - I roto i te Stock:
1152
- Wahanga #:
1418471 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 2M - I roto i te Stock:
2632
- Wahanga #:
1418439 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 5M - I roto i te Stock:
1992
- Wahanga #:
1418340 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FLUSH-TYPE CONNECTOR UNIVERSAL 4 - I roto i te Stock:
13137
- Wahanga #:
1418441 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
PROTECTIVE COVER B6 SCREW LOCKIN - I roto i te Stock:
3426
- Wahanga #:
1418455 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 15M - I roto i te Stock:
1060

