1417715
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417715 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417715 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1417715 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 15M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $63.096 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1417715 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 15M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 546 pcs |
| Pepa Raraunga | 1417715 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 49.2' (15.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Male 49.2' (15.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 5 |
| Hononga Tuarua | Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 546 nga Phoenix Contact 1417715 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1417728 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 20M - I roto i te Stock:
346
- Wahanga #:
1417731 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS FMALE-MALE,RA 300MM - I roto i te Stock:
1414
- Wahanga #:
1417760 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE,RA 2M - I roto i te Stock:
1162
- Wahanga #:
1417699 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SAC-3P-M 8MS/ 0 6-PUR/M 8SIFS - I roto i te Stock:
7078
- Wahanga #:
1417700 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SAC-3P-M 8MS/ 1 0-PUR/M 8SIFS - I roto i te Stock:
5604
- Wahanga #:
1417766 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 3.28' - I roto i te Stock:
4376
- Wahanga #:
1417757 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE,RA 1M - I roto i te Stock:
1458
- Wahanga #:
1417767 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 6POS 3.28' - I roto i te Stock:
3271
- Wahanga #:
1417701 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SAC-3P-M 8MS/ 3 0-PUR/M 8SIFS - I roto i te Stock:
4324
- Wahanga #:
1417765 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 3.28' - I roto i te Stock:
5043
- Wahanga #:
1417676 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 1M - I roto i te Stock:
1303
- Wahanga #:
1417700000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
HDR SOCKET 5MM 18POS TIN - I roto i te Stock:
4380
- Wahanga #:
1417689 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 2M - I roto i te Stock:
1321
- Wahanga #:
1417687 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SAC-4P-MST/ 5 0-PUR/FST SH SCO - I roto i te Stock:
764
- Wahanga #:
1417764 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
4808
- Wahanga #:
1417702 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 10M - I roto i te Stock:
5099
- Wahanga #:
1417698 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SAC-3P- 3 0-PUR/M 8SIFS AE - I roto i te Stock:
5374
- Wahanga #:
1417744 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE 5POS FMALE-MALE,RA 500MM - I roto i te Stock:
1450
- Wahanga #:
1417763 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 3.28' - I roto i te Stock:
6049
- Wahanga #:
1417692 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FMALE-MALE 5M - I roto i te Stock:
853

