1417456
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417456 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417456 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1417456 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.822 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1417456 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CABLE ASSY 5POS FEMALE 2M |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1965 pcs |
| Pepa Raraunga | 1417456 |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP67, IP69K |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te roa | 6.56' (2.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly Circular 05 pos Female to Wire Leads 6.56' (2.00m) |
| Tae | Gray |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 5 |
| Hononga Tuatahi | Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 1965 nga Phoenix Contact 1417456 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1417500000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
RSV 1.6 LS 18 GR 4.5 SN - I roto i te Stock:
4527
- Wahanga #:
1417485 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 15M - I roto i te Stock:
655
- Wahanga #:
1417407 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
MODULE FEMALE 2POS CRIMP - I roto i te Stock:
871
- Wahanga #:
1417443 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN PLUG MALE 8POS AXIAL PIERCE - I roto i te Stock:
2315
- Wahanga #:
1417524 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 10M - I roto i te Stock:
713
- Wahanga #:
1417469 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 5M - I roto i te Stock:
1275
- Wahanga #:
1417405 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FRAME HINGED FOR 4MOD - I roto i te Stock:
6293
- Wahanga #:
1417472 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 10M - I roto i te Stock:
761
- Wahanga #:
1417406 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FRAME HINGED FOR 6MOD - I roto i te Stock:
7073
- Wahanga #:
1417508 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 2M - I roto i te Stock:
2061
- Wahanga #:
1417408 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
MODULE MALE 2POS CRIMP - I roto i te Stock:
1222
- Wahanga #:
1417434 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
MODULE PNEUMATIC 2POS - I roto i te Stock:
45881
- Wahanga #:
1417433 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
MODULE PNEUMATIC 3POS - I roto i te Stock:
41224
- Wahanga #:
1417539 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SENSOR CABLES / ACTUATOR CABLES - I roto i te Stock:
2119
- Wahanga #:
1417537 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 15M - I roto i te Stock:
575
- Wahanga #:
1417430 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN PLUG MALE 8POS AXIAL PIERCE - I roto i te Stock:
2134
- Wahanga #:
1417498 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE 20M - I roto i te Stock:
370
- Wahanga #:
1417414 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CONN H-DISTRIBUTOR 5POS GOLD IDC - I roto i te Stock:
846
- Wahanga #:
1417511 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CABLE ASSY 5POS FEMALE, RA 5M - I roto i te Stock:
1253
- Wahanga #:
1417404 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FRAME HINGED FOR 3MOD - I roto i te Stock:
5696

