1417109
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417109 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1417109 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1417109 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 32.8' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $41.757 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1417109 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 32.8' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 918 pcs |
| Pepa Raraunga | 1417109 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-3P-MINMR/10,0-U50/MINFS |
| Te roa | 32.8' (10.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 32.8' (10.00m) |
| Tae | Black |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 3 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 3 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 918 nga Phoenix Contact 1417109 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1417104 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
1408
- Wahanga #:
1417112 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
1751
- Wahanga #:
1417115 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
4313
- Wahanga #:
1417120 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 6.56' - I roto i te Stock:
2403
- Wahanga #:
1417100000 - Kaihanga:
Weidmuller - Whakaahuatanga:
RSV 1.6 S18 GR - I roto i te Stock:
12901
- Wahanga #:
1417118 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 32.8' - I roto i te Stock:
934
- Wahanga #:
1417105 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
886
- Wahanga #:
1417103 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
1885
- Wahanga #:
1417119 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
1828
- Wahanga #:
1417102 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
1876
- Wahanga #:
1417107 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 6.56' - I roto i te Stock:
1714
- Wahanga #:
1417101 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
963
- Wahanga #:
1417116 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 6.56' - I roto i te Stock:
3717
- Wahanga #:
1417114 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
912
- Wahanga #:
1417117 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 16.4' - I roto i te Stock:
1900
- Wahanga #:
1417099 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
1378
- Wahanga #:
1417106 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
1826
- Wahanga #:
1417110 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3778
- Wahanga #:
1417108 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 16.4' - I roto i te Stock:
1234
- Wahanga #:
1417111 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
2974

