1416767
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416767 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416767 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1416767 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 6.56' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.568 | $7.883 | $7.283 | $6.94 | $6.512 | |
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1416767 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 6.56' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5859 pcs |
| Pepa Raraunga | 1416767 Datasheet |
| Hua Hua | 1416767.jpg |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | 277-15695 SAC-2P-MINMS/ 2,0-U20 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable |
| Te roa | 6.56' (2.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 6.56' (2.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Hononga Tuarua | Wire Leads |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 2 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Male |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 5859 nga Phoenix Contact 1416767 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1416769 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1608
- Wahanga #:
1416758 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
2411
- Wahanga #:
1416773 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3691
- Wahanga #:
1416760 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
1124
- Wahanga #:
1416766 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
1627
- Wahanga #:
1416759 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
1571
- Wahanga #:
1416777 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3019
- Wahanga #:
1416768 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
3507
- Wahanga #:
1416776 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
4663
- Wahanga #:
1416757 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
1773
- Wahanga #:
1416762 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
1554
- Wahanga #:
1416772 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1311
- Wahanga #:
1416774 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
2251
- Wahanga #:
1416764 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4194
- Wahanga #:
1416775 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
1178
- Wahanga #:
1416761 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 6.56' - I roto i te Stock:
2561
- Wahanga #:
1416765 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
2158
- Wahanga #:
1416771 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
2333
- Wahanga #:
1416770 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 2POS 6.56' - I roto i te Stock:
3246
- Wahanga #:
1416763 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1192
