1416759
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416759 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416759 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1416759 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.895 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1416759 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1571 pcs |
| Pepa Raraunga | 1416759 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-2P-MINMR/ 5,0-U20/MINFR |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 2 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 2 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 1571 nga Phoenix Contact 1416759 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1416757 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
1773
- Wahanga #:
1416762 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
1554
- Wahanga #:
1416760 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
1124
- Wahanga #:
1416763 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1192
- Wahanga #:
1416755 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
5462
- Wahanga #:
1416767 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 6.56' - I roto i te Stock:
5859
- Wahanga #:
1416764 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4194
- Wahanga #:
1416765 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
2158
- Wahanga #:
1416768 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
3507
- Wahanga #:
1416742 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
SACC-DSIV-M12FS-SEAL - I roto i te Stock:
182739
- Wahanga #:
1416769 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1608
- Wahanga #:
1416754 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
1387
- Wahanga #:
1416766 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
1627
- Wahanga #:
1416716 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
FOC-M12-MNNA-TC-650 - I roto i te Stock:
197
- Wahanga #:
1416756 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
3500
- Wahanga #:
1416703 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
ASSEMBLED FO CABLE ROUND CABLE 5 - I roto i te Stock:
352
- Wahanga #:
1416761 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 6.56' - I roto i te Stock:
2561
- Wahanga #:
1416753 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
2011
- Wahanga #:
1416752 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4208
- Wahanga #:
1416758 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
2411

