1416553
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416553 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416553 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1416553 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE 4POS 3.28' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.802 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1416553 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FEMALE TO MALE 4POS 3.28' |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2452 pcs |
| Pepa Raraunga | 1416553 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-4P-MINMS/ 1,0-U20/MINFS |
| Te roa | 3.28' (1.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 3.28' (1.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 4 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 4 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 2452 nga Phoenix Contact 1416553 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1416556 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
3455
- Wahanga #:
1416544 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
3066
- Wahanga #:
1416548 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
2053
- Wahanga #:
1416563 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 32.8' - I roto i te Stock:
1457
- Wahanga #:
1416558 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
1724
- Wahanga #:
1416555 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
2343
- Wahanga #:
1416559 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS - I roto i te Stock:
3050
- Wahanga #:
1416549 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
5091
- Wahanga #:
1416551 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 4POS 3.28' - I roto i te Stock:
5182
- Wahanga #:
1416560 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 6.56' - I roto i te Stock:
2591
- Wahanga #:
1416545 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
2023
- Wahanga #:
1416550 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3605
- Wahanga #:
1416561 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 3POS 16.4' - I roto i te Stock:
2013
- Wahanga #:
1416552 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
2968
- Wahanga #:
1416557 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 3POS - I roto i te Stock:
2053
- Wahanga #:
1416547 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3560
- Wahanga #:
1416562 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 5POS - I roto i te Stock:
1893
- Wahanga #:
1416543 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3960
- Wahanga #:
1416546 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
3873
- Wahanga #:
1416564 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
4838

