1416524
Phoenix Contact
Ko nga whakaahua anake mo te tohutoro.
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416524 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tirohia nga Whakaahua Hua mo nga taipitopito hua.
Hokona 1416524 me te ti'aturi mai i Components-Store.com, 1 Year Warranty
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | 1416524 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.021 | |||||
- Tautuhinga Hua
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | 1416524 |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Whakaahuatanga | CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 2007 pcs |
| Pepa Raraunga | 1416524 Datasheet |
| Kāwai | Ko nga Kaahera Karauna |
| Whakamahi | Industrial Environments - IP68 |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | - |
| Ētahi Ingoa | SAC-2P-MINMR/ 5,0-547/MINFR |
| Te roa | 16.40' (5.00m) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Whakaahuatanga Taipitopito | Cable Assembly 16.40' (5.00m) |
| Tae | Yellow |
| Momo Tae | Round |
| Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia | All |
| Te Hononga Tuarua o nga Tauranga | 2 |
| Hononga Tuarua | 7/8" Male, Right Angle |
| Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga | All |
| Te Hononga Tuatahi o te Hononga | 2 |
| Hononga Tuatahi | 7/8" Female, Right Angle |
Ko te Components-Store.com he Kaihauturu Tiaki Tiaki o nga Mea Waerangi. Kei te rongonui matou i nga waahanga hiko Phoenix Contact. Kei a matou nga 2007 nga Phoenix Contact 1416524 kei roto i nga taonga e wātea ana inaianei. Tonohia he korero mai i nga kaiwawe hikohikohikohikohiko i te Components-Store.com, ka whakapiri atu to maatau toa ki a koe i roto i te 24 haora.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
1416520 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
6633
- Wahanga #:
1416535 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
2773
- Wahanga #:
1416516 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4912
- Wahanga #:
1416530 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
4199
- Wahanga #:
1416518 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
3898
- Wahanga #:
1416532 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
5526
- Wahanga #:
1416517 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
2638
- Wahanga #:
1416513 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS - I roto i te Stock:
4986
- Wahanga #:
1416529 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 16.4' - I roto i te Stock:
2512
- Wahanga #:
1416519 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
2927
- Wahanga #:
1416528 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 6.56' - I roto i te Stock:
2353
- Wahanga #:
1416514 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE TO WIRE LEAD 3POS 3.28' - I roto i te Stock:
4857
- Wahanga #:
1416527 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO WIRE LEAD 4POS - I roto i te Stock:
3391
- Wahanga #:
1416533 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL MALE RA TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
3294
- Wahanga #:
1416526 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
2154
- Wahanga #:
1416521 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
4334
- Wahanga #:
1416534 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 4POS - I roto i te Stock:
2680
- Wahanga #:
1416531 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FEMALE TO MALE RA 2POS 32.8' - I roto i te Stock:
1645
- Wahanga #:
1416522 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE TO WIRE LEAD 2POS - I roto i te Stock:
3348
- Wahanga #:
1416523 - Kaihanga:
Phoenix Contact - Whakaahuatanga:
CBL FMALE RA TO MALE RA 2POS - I roto i te Stock:
2894

